JUDr. Jíří Cehák & Mgr. Eclerová Aneta - společná advokátní kancelář

Rozvodové řízení, prodej domu či bytu, podání trestního oznámení, dědické řízení, založení společnosti… Situací, během kterých budeme potřebovat odbornou pomoc zkušeného advokáta, může nastat celá řada. Důležité je vždy zachovat chladnou hlavu a obrátit se na odborníka, který veškerou právní agendu provede rychle a precizně.

Advokátní kancelář Nový Bor pod vedením JUDr. Jiřího Ceháka se právnické činnosti věnuje již řadu let a své služby poskytne i vám. Advokát zajišťuje služby v rámci generální praxe, orientuje se v oblastech obchodního, občanského, rodinného i trestního práva a zajistí i převody nemovitostí.

Advokát se zaměřením na generální praxi

Ať už potřebujete poradit v jakékoliv právní oblasti, obraťte se na advokátní kancelář Nový Bor. Zaměřuje se na generální praxi, což znamená, že se věnuje všem hlavním právním oblastem od rodinného přes občanské až po trestní či obchodní právo. Zkušený advokát JUDr. Cehák nabízí své služby jak firmám, tak jednotlivcům. Řeší rodinné i sousedské spory, stará se o bezproblémové převody nemovitostí, pomůže se sepsáním a kontrolou nejrůznějších smluv. Obraťte se na advokátní kancelář Nový Bor a mějte právní záležitosti pod kontrolou.

Odborné právní poradenství

Advokátní kancelář Nový Bor vás bude v případě zájmu i zastupovat u soudu, ale zaměřuje se také na odborné právní poradenství. Domluvte si advokátem osobní schůzku a využijte možnosti odborné konzultace. Sdělte právníkovi své problémy a pochybnosti a nechte si poradit. Dobře mířená rada vám může pomoci vyřešit nejrůznější situace a vyhnout se zbytečným komplikacím.

Kontakty

JUDr. Jíří Cehák & Mgr. Eclerová Aneta - společná advokátní kancelář

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen nám. Míru 1
473 01 Nový Bor
+420 487 712 428             +420 603 259 399

JUDr CehákOdborné právní poradenství zajistí v Novém Boru a okolí JUDr. Jíří Cehák & Mgr. Eclerová Aneta

JUDr J Cehák Nevyznáte se ve znění zákonů a právních norem? Advokátní kancelář JUDr. Jíří Cehák & Mgr. Eclerová Aneta vám podá pomocnou ruku!