JUDr. Josef Kawulok: notář, Ostrava

JUDr. Josef Kawlok provozuje ve městě Ostrava již několik let profesionální notářskou kancelář. Notář vám pomůže ověřit smlouvy, sepsat závěti, ověřit pravost rukopisů nebo dopomůže založit jakýkoliv typ společnosti. Bezproblémová je domluva v anglickém, polském, ruském a španělském jazyce. Notář klientům vychází vždy vstříc, spolehněte se na kvalitní a odbornou pomoc. Základem notářské kanceláře je dobrá pověst a zkušenosti založené na profesionalitě i dobrých výsledcích.

Seriózní a zkušený notář je vám vždy po ruce

Notářská kancelář v Ostravě nikdy nebyla jen pouhým úřadem. Tým se skládá z prvotřídních úředníků, kteří poskytují svým klientům seriózní služby v oblasti darovacích, kupních i manželských smluv, podají pomocnou ruku také při zakládání společností nebo sepisování závěti. Díky více než 30leté praxi se kancelář pyšní velmi dobrou pověstí a spokojenými klienty. Notář nabízí dále radu a pomoc při:

  • realizaci fúzí a přeměn obchodní společnosti,
  • zápisu do obchodního rejstříku,
  • sepsání předmanželské smlouvy,
  • transformaci podnikání fyzické osoby na podnikání právnické osoby.

Notářská kancelář poskytuje komplexní služby a flexibilitu

Klientům je v rámci komplexních služeb nabízeno také právní poradenství v oblasti veřejných zakázek nebo bezpečnostní úschovy peněz a listin při převodu nemovitosti. Po dohodě s klientem je kancelář připravena poskytnout asistenci notáře a servis i mimo kancelář. Problémem není pomáhat klientům i v situacích, kdy potřebují osobní návštěvu doma. Notář je ochoten přijít kamkoliv v rámci celé republiky.

Úřední hodiny:

Po–Čt: 07:30 - 17:00

Pá: 07:30 - 15:00