Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
logo
Fotolia_162064034_Mb

Realitní kancelář Praha 6

JUDR. Josef Křen a jeho realitní kancelář v městské části Praha 6 zajišťuje již od roku 1997 prodeje a pronájmy všech druhů nemovitostí ve Středočeském kraji. Díky mnohaleté tradici dokáží zkušení makléři pružně reagovat na poptávku a pomoci klientům vybrat nemovitost na míru jejich potřebám. Individuální a profesionální přístup ke každému je samozřejmostí.

JUDr. Josef Křen: Realitní kancelář Praha 6

Sháníte moderní rodinný dům, chatu na okraji města anebo pronájem bytu ve Středočeském kraji? V tom případě se obraťte na realitní kancelář JUDr. Josef Křen v Praze. Zkušení realitní makléři udělají maximum, aby vám nalezli nemovitost podle vašeho přání. Součástí služeb je bezplatný servis související s prodejem a pronájmem nemovitosti, a to včetně zpracování a podání návrhu na vklad.

Pronájem i koupě domů, bytů i pozemků

Realitní kancelář se soustředí na prodej a pronájmy nemovitostí, včetně převodů členství družstevních bytů. Najde také vhodný pozemek pro stavbu podle vašich představ a obrátit se na ni můžete i v případě, že sháníte kancelářské nebo komerční prostory. Nejvíce se zaměřuje na Středočeský kraj, po domluvě je ale možné poskytnout služby po celé republice.

Kromě běžných prodejů zajišťují realitní makléři také prodej problémových nemovitostí, jako jsou ty zatížené exekucemi, věcnými břemeny a soudcovskými zástavními právy.

Realitní kancelář zajistí i soudní odhady nebo dělení pozemků

Prodej a pronájem nemovitostí a pozemků není vše, co profesionální realitka nabízí. Aby uspokojila přání všech klientů a dopřála jim servis se vším všudy, nabízí širokou škálu služeb.

V rámci činnosti poskytuje kancelář také:

  • dělení pozemků
  • územní souhlasy a územní řízení
  • zajištění notářských úschov
  • zajištění podkladů k přiznání daně z nabytí nemovitých
  • geodetické práce
  • projekční činnosti
  • soudní odhady

Potřebujete-li radu ohledně nemovitostí, realitní kancelář nabízí i bezplatnou právní pomoc, aby vše proběhlo bez problémů a ke spokojenosti všech stran.

Hlavním cílem společnosti je dopřát klientům takový domov a pracovní prostory, které jim vytvoří šťastný a komfortní život