JUDr. Vojtěch Dragún: Advokátní kancelář Plzeň

JUDr. Vojtěch Dragún poskytuje profesionální služby na špičkové úrovni. Za jeho prací stojí řada spokojených klientů a letité zkušenosti. Advokátní kancelář sídlí v Plzni, odkud pomáhá klientům z celé České a Slovenské republiky. JUDr. Vojtěch Dragún je uznávaným advokátem, který je zapsaný v české i slovenské advokátní komoře.

Advokátní kancelář si poradí s každým právním problémem

Advokátní kancelář je odborníkem na nejrůznější právní problémy. Navíc spolupracuje se specializovanými právníky, stejně jako jinými odborníky. Cenu advokátní kancelář stanovuje podle vzájemné dohody a charakteru problému. Na dlouhodobou spolupráci navíc advokát JUDr. Vojtěch Dragún poskytuje zvýhodněnou cenu.

Znalec všech druhů práva

Poradí zde se všemi právními oblastmi: trestním, občanským, rodinným, pracovním, obchodním i správním právem. Spolupráce s notáři, exekutory a jinými znalci je zde samozřejmostí. Advokát vás zastoupí před orgány veřejné správy. Postará se o trestní obhajobu, rozvody, smlouvy, trestní oznámení, pobyt občanů EU v České republice, podmíněné propuštění z vězení, stížnosti, vše okolo obchodních společností a řadu dalších právních služeb.

Sídlem advokátní kanceláře je Plzeň

Advokátní kancelář JUDr. Vojtěch Dragún najdete ve městě Plzeň, na adrese Železniční 119/7. Zde se právními problémy zabývá už od roku 1994. Za roky praxe si vybudovala pověst uznávané a perspektivní advokátní kanceláře. Klienti se zde setkají s profesionálním, ale i lidským přístupem. Vaše zájmy budou vždy na prvním místě.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Spolupráce se specializovanými právníky a odborníky
  • Zvýhodněná cena za dlouhodobou spolupráci
  • Pro klienty z celého Česka i Slovenska
  • Znalost všech oblastí práva