Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

Juriga, s.r.o. pěstuje kvalitní plodiny s českým původem a minimem chemie

Pěstováním nejrůznějších plodin, jako jsou například brambory nebo okurky, se zabývá Juriga s.r.o. Kvalita je zde na prvním místě, proto firma používá především organická hnojiva, využívá minimum chemických ošetřujících prostředků a plodiny pěstuje v těch nejúrodnějších oblastech, tedy na Znojemsku a Brněnsku.

Pěstují brambory, okurky a obiloviny

Nabídka plodin je pestrá. Hlavním produktem jsou brambory. Ty jsou po celé České republice známé svou kvalitou, krásnou barvou a skvělou chutí. Aby byla zaručena jejich nejvyšší čerstvost a kvalita, vždy jsou zákazníkům dodávány co nejdříve. O doručení se postarají osobně pracovníci z Juriga s.r.o. prostřednictvím domluvených rozvozů. Například jejich rané brambory se k zákazníkům dostávají už v červnu. Dále pěstují i polorané brambory, stejně jako brambory určené ke skladování. Pěstují také tradiční jihomoravské okurky a nakládačky. Na jejich polích roste i potravinářská pšenice a kukuřice určená na zrno.

Juriga, s.r.o. z Troskotovic dodá i jablka a cibuli

Protože se pracovníci firmy snaží svým zákazníkům vždy dodat ty nejlepší plodiny, vybírají pro ně nejkvalitnější kusy jablek a cibule od spoupracujících pěstitelů. Společně se svými vlastními plodinami je pak dováží přímo ke spotřebitelům. Původ vybraných potravin je vždy z úrodné Jižní Moravy. Troskotovice, domov této pěstitelské společnosti, se nachází v Jihomoravském kraji, blízko Brna, anebo také Pasohlávek, Pohořelic, Olbramovic nebo Skalice. Odtud své prvotřídní plodiny rozváží dál, zákazníci se o datu a místu rozvozu dozvídají zavčas skrz letáčky.

  • Důraz na používání organických hnojiv a minima chemie
  • Výhradně české plodiny dodávané nejlepšími pěstiteli Jihomoravského kraje
  • Vysokou kvalitu plodin zaručuje úrodná půda a zkušení pěstitelé
  • Plodiny se k zákazníkům dostávají co nejdříve, společnost se sama postará o jejich doručení
Kontakty

Juriga, s.r.o. pěstuje kvalitní plodiny s českým původem a minimem chemie

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Troskotovice 280
671 78 Troskotovice
+420 515 331 587