Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

JustOne, s.r.o.: personální agentura, Liberec

Ať už hledáte práci nebo naopak potřebujete novou pracovní sílu do své firmy v městě Liberec a okolí, personální agentura JustOne, s.r.o. je vám k dispozici. Firma má mnohaleté zkušenosti se zajišťováním agenturního zaměstnávání. Na českém trhu působí již od roku 2009. Zaměřuje se na poskytnutí pracovníků smluvním partnerům a je schopna operativně zajistit osvědčené pracovníky z různých profesí.

Personální agentura rychle zajistí osvědčené pracovníky

Personální agentura JustOne, s.r.o. zajistí pracovní sílu v krátkém čase. Nabídka práce je neustále doplňována, proto má agentura k dispozici dostatečné množství pracovníků. Společnost dokáže operativně reagovat na požadavky z hlediska množství pracovní síly i nároků na kvalifikaci.

Personální agentura Liberec nese plnou zodpovědnost za své zaměstnance a díky pojištění garantuje krytí veškerých rizik. Nabídka práce je zprostředkována i cizím příslušníkům s vysokou pracovní morálkou. Ti mají vždy zařízené veškeré potřebné doklady a povolení dle legislativy. Mezi stálé klienty patří řada významných průmyslových a stavebních společností na českém trhu. Personální agentura vyhoví vašim požadavkům a nárokům.

Nabídka práce v různých odvětvích

Personální agentura JustOne, s.r.o. Liberec zajistí pracovní sílu v různých odvětvích. Nabídka práce je pravidelně obměňována a upravena aktuálním potřebám klientů. Agentura se zaměřuje především na oblasti stavebnictví, strojírenství, automobilového průmyslu a potravinářského průmyslu.

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

Kosmetická firma Avon: registrace Avon Lady/Gentleman

Zajímáte se o kosmetiku a chtěli byste v této oblasti získat lukrativní práci, nebo jen chcete zboží za výhodné ceny? Registrujte se u firmy Avon a staňte se Avon Lady nebo Avon Gentleman, díky čemuž získáte kromě nových…

celý článek >>
Kontakty

JustOne, s.r.o.: personální agentura, Liberec

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Třída 1. Máje 97/25
460 07 Liberec
+420 601 229 388