Kamenictví v Jenišově se věnuje výrobě kamenných dekorací do interiéru

Kámen je přírodní materiál, který může sloužit po celé generace. Nejčastěji se různé druhy kamenů používají jako pracovní desky, parapety, odkládací desky nebo krbové římsy. Výjimkou nejsou ani obklady a používání kamene jako dekorace na stěny či ke konstrukci komína.

Kamenné desky se mohou stát dominantou kuchyně či koupeny

Používáním přírodních materiálů dojde ke zútulnění domova, přestože se použije na první pohled nevlídný a tvrdý kámen. Tento materiál odolává mechanickému poškození, kamenná pracovní deska v kuchyni si udrží vysoký lesk i po několika letech intenzivního užívání. Zkušení řemeslníci společnosti Kamenictví Tvrdý připraví otvory pro umístění džezu případně sporáku a také zajistí instalaci kuchyňské desky přímo u klienta.

Kamenictví pro Jenišov a okolí nabízí také renovaci náhrobních kamenů

Naproti tomu kameny, které musí odolávat venkovním povětrnostním podmínkám, s časem přicházejí o svůj vzhled hlavně kvůli nečistotám. Firma Kamenictví Tvrdý nabízí čištění na bázi páry nebo za použití chemických prostředků. Starší hroby také mohou potřebovat obnovit zlacení písma.

Společnost Kamenictví Tvrdý s. r. o. poskytuje i drobné instalatérské práce

V kamenictví si dokáží poradit i s dalšími pracemi, a proto si můžete domluvit zakázku z oblasti vodoinstalace či elektroinstalace. Šikovné ruce kameníků mohou pomoci i při malování, štukování nebo tapetování. Navíc mohou nabídnout také bourací práce, a to včetně odvozu suti.