Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
logo kamna
kamna1

Kamna, krby, pece i sporáky 

Kamnářství Tomáš Jíra, česká firma sídlící v Praze, se zabývá navrhováním, dimenzováním a realizací krbů, kamen, pecí i sporáků. Díky pravidelnému vzdělání a mnohaletým zkušenostem poskytuje firma ve svém oboru všem svým klientům vysoce profesionální služby. Nabízí kromě komplexních služeb ohledně kamnářství také projektové řešení.

Kamnářství Tomáš Jíra: kvalitní akumulační sálavá kamna

Potřebujete kvalitní kamna do chalupy nebo zbrusu nový sporák do kuchyně? Kamnářství Tomáš Jíra v Praze se vám postará o teplo domova. Firma navrhuje a realizuje stavbu pecí, kamen, sporáků i zahradních krbů. Kamnářství Tomáše Jíry jde především o kvalitu odvedené práce a vždy se snaží vyhovět přáním a potřebám svých klientů.

Akumulační sálavá kamna alias zdravější zdroj tepla

Kamnářství se specializuje hlavně na akumulační sálavá kamna, která jsou zdrojem příjemnějšího a zdravějšího tepla. Tento způsob topení ohřívá nejen předměty, ale také podlahu, stěny i strop v celé místnosti. Sálavé teplo z kamen je pro člověka mnohem příjemnější. Mezi největší výhody akumulačních sálavých kamen patří:

  • menší teplotní výkyvy
  • efektivnější využití energie z paliva
  • delší interval mezi zátopy
  • rozložení předávaného tepla v čase

Tento typ kamen se hodí nejen do chalup a chat, ale také do domů s nízkoenergetickým standardem. Jedinou nevýhodou může snad být pouze vysoká hmotnost kamen, ovšem to hravě vynahradí velice příjemný a moderní design kamen.

Kamnářství nabízí komplexní služby i projektové řešení

U firmy Tomáše Jíry si můžete objednat širokou škálu služeb. Zajistí kamna, krby, pece, sporáky, celé teplovodní sestavy nebo zahradní krby té nejvyšší kvality. Po dohodě s klientem nabízí kamnářství i projektové řešení. Díky bohatým zkušenostem a odborných znalostí je Tomáš Jíra schopen navrhnout a správně nadimenzovat vhodné topidlo pro konkrétní objekty a využití. Nejvyšším cílem je skloubit přání a potřeby klienta s projektovými možnostmi.

Vzhledem k obrovskému zájmu o nová kamna kontaktujte kamnářství v dostatečně velkém předstihu před plánovanou realizací, ať se i vy můžete těšit ze špičkové kvality a tepla kamen.