Karel Matuška: nákladní doprava, jeřábnické práce a opravy nákladních vozů, Vlašim

Potřebujete zajistit přepravu stavebního materiálu, provést jeřábnické práce nebo opravit nákladní vůz? Firma Karla Matušky se sídlem v obci Vlašim působí již od roku 1995 a soustředí se právě na jeřábnické práce, vnitrostátní i mezinárodní dopravu a opravy nákladních automobilů. V oboru má bohaté zkušenosti a disponuje rozsáhlým vozovým parkem. Ve vlastních dílnách provádí opravy vozů všech značek včetně přívěsů a návěsů a při práci používá i moderní diagnostiku TEXA.

Nákladní doprava a jeřábnické práce

Firma pod vedením Karla Matušky se specializuje na jeřábnické práce a na přepravu stavebního a jiného materiálu v rámci vnitrostátní i mezinárodní autodopravy. K dispozici má v současné době celkem tři jeřáby – LIEBHERR LTM 1030-2.1, TATRA AD 28t a TATRA AD 20t.

K dispozici má také vozy s hydraulickou rukou a přívěsem, které jsou ideální pro přepravu stavebního materiálu. Kontaktujte Karla Matušku a osobně se domluvte na rozsahu služeb, které budete potřebovat. Firma spolupracuje se zkušenými jeřábníky a řidiči, kteří se postarají o rychlou a precizní přepravu jakéhokoliv materiálu v rámci celé ČR i zahraničí.

Opravy nákladních vozů

Společnost se sídlem v obci Vlašim disponuje také vlastními dílnami, ve kterých se specializuje na opravy nákladních vozů. Zde provádí opravy nákladních vozů všech značek a opravuje i přívěsy a návěsy. O opravy se starají zkušené automechanici, kteří používají moderní automobilovou diagnostiku TEXA. Stav vozu okamžitě vyhodnotí a provedou případné opravy. Spolehněte se, že opravy nákladních vozů budou provedeny s maximální pečlivostí tak, jako by se jednalo o vozy z vozového parku společnosti.