KH Střechy s.r.o.: klempířské, tesařské a pokrývačské práce; Vimperk

Hledáte ve Vimperku a okolí zkušené tesaře, klempíře nebo pokrývače? Šumavské tesařství KH Střechy s.r.o. sdružuje zkušené řemeslníky, kteří vám pomohou s novou stavbou, rekonstrukcí i dílčími pracemi. Firma se specializuje na realizaci střech na klíč. Při práci vychází z osvědčených a tradičních postupů, které využívá i při plnění specifických požadavků klientů. Společnost klade velký důraz na individuální přístup k zákazníkovi a na kompletní záruční i pozáruční servis.

Střecha na klíč

Ať už budete rekonstruovat starou střechu nebo budete stavět novou, budete potřebovat tým spolehlivých tesařů, klempířů a pokrývačů. Tesařství Vimperk vyhotoví střechu na klíč. Vyrobí a namontuje všechny typy tesařských konstrukcí, postará se o pilařskou výrobu krovů, hranolů či prken, vyrobí roubené stavby nebo ploty.

Pokrývači se postarají o pokládku všech druhů krytin.  Sami se rozhodněte, jakou střechu budete chtít, a pokrývači ji vyhotoví přesně podle zadání. Společně s klempíři se postarají o dodávku a montáž střešních oken a klempířských prvků – okapů i parapetů. 

Dodávka materiálu, realizace i servis

Tesařství Vimperk zajistí kompletní realizaci střechy. Služba zahrnuje cenovou kalkulaci, návrh, dodávku materiálu i montáž a následný servis. Poskytuje dodávku impregnovaného i neimpregnovaného šumavského stavebního řeziva. Šumavské tesařství má za sebou velké množství realizací zakázek a díky vysoké kvalifikaci je o jeho služby zájem po celé České republice.