Kino Květen Jirkov: provoz kina a nabídka přetáčení filmů

Máte rádi filmy a chcete si odpočinout v kině? Navštivte moderně vybavené kino Květen, které se nachází v městě Jirkov v okrese Chomutov. Kino Jirkov najdete na adrese Rooseveltova 704. Je moderně vybavené a disponuje i technologií pro 3D promítání filmů. Rezervace vstupenek je možná prostřednictvím emailu nebo mobilní aplikace. Kino Jirkov nabízí také službu přetáčení filmů z pásek a kazet na DVD. Nabízí také možnost nákupu reklamního prostoru před samotným promítáním filmů.

Kino Jirkov promítá nejnovější filmy ve 2D i 3D

Kino Květen Jirkov se nachází v moderní rekonstruované budově a vyniká kvalitou používaných technologií. Kino Jirkov promítá filmy ve 2D i 3D. Nabídka promítaných filmů je neustále obměňována, v programu jsou zařazeny nejnovější filmy a premiéry. Kompletní nabídku promítaných filmů najdete na internetových stránkách kina.

Pro firmy a organizace nabízí kino Jirkov možnost využití reklamního prostoru před běžným programem kina. Zaujměte a oslovte stovky návštěvníků a dejte o sobě vědět!

Přetáčení archivních filmů

Máte doma staré VHS kazety nebo archivní filmy na 8mm či 16mm filmech, které byste chtěli digitalizovat a převést na DVD? Obraťte se na kino Květen Jirkov, které se na přetáčení filmů specializuje. Kino provede převod a přetáčení filmů v krátké době a své historické záznamy budete mít zálohovány. Bez problémů si je přehrajete na počítači nebo DVD přehrávači bez nutnosti používat speciální technologie. Službu přetáčení filmů využijte zejména u starých vzácných záznamů, které je třeba uchovat. VHS kazety i staré filmy se totiž s přibývajícím věkem degradují a hrozí jejich poškození.