Kladivo, s.r.o.: autoservis pro vozy všech značek, Brno

Hledáte spolehlivý autoservis, který zajistí pravidelné kontroly, přípravu na STK či opravu po havárii? Obraťte se na autoservis Kladivo, s.r.o., který působí v městské části Brno – Bohunice. Tým zkušených automechaniků se postará o veškeré mechanické i karosářské práce, v případě zájmu zajistí i lakýrnické práce a opravy laku. Autoservis Kladivo provádí kontroly a opravy vozů všech značek a různého stáří. Ať už potřebujete dát do pořádku starý, nebo nový vůz, v brněnském servisu vám rádi pomohou.

Mechanické a karosářské práce

Autoservis Kladivo Brno se postará o veškeré mechanické a karosářské práce na vašem voze. V předem domluveném termínu se postará o výměny brzdových kotoučů, spojek, olejů a filtrů, rozvodů a dalších dílů. Autoservis provede autodiagnostiku, díky které okamžitě odhalí závady a určí rozsah potřebných oprav. Postará se také o opravy motorů a převodovek, servis výfuků, tlumičů a podobně. Provede i odborné karosářské práce, díky kterým uvede váš vůz opět do bezchybného stavu.

Autoservis se postará také o lakýrnické práce

Objevily se na vašem voze nevzhledná škrábance a šrámy? Brněnský autoservis se sídlem v Bohunicích se postará o lakýrnické práce včetně renovace laku. Díky tomu bude váš vůz vypadat jako nový. Místo, na kterém byly škrábance či poškozený lak, po zásahu zkušenými lakýrníky oken nerozeznáte.

Roční kontroly i příprava vozů na STK

Autoservis Kladivo v Brně navštivte jak při konkrétní závadě, tak v rámci pravidelných kontrol. Firma se postará o pečlivé roční kontroly, v rámci kterých zjistí aktuální stav vozu a vymění oleje a kapaliny. Váš vůz také připraví na nadcházející STK. Veškeré zásahy a servisní zákroky se svými zákazníky konzultuje a doporučí nejlepší řešení. Autoservis Kladivo používá kvalitní originální i neoriginální díly od ověřených dodavatelů, na které je spolehnutí. Díky tomu jsou ceny služeb přijatelné a kvalita nadprůměrná.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Autoservis se sídlem v Brně – Bohunicích s dlouholetými zkušenostmi
• Mechanické, karosářské i lakýrnické práce na vozech všech značek
• Příprava vozů na STK i roční kontroly
• Používání kvalitních náhradních dílů, které zaručí bezproblémový chod vozu