Klub sportovního plavání Kladno: TJ LARS Kladno z.s.

Klub sportovního plavání Kladno – TJ LARS Kladno – patří mezi úspěšné plavecké kluby, které sdružují nadané plavce. Pokud žijete v Kladně nebo okolí a plavání je vaší zálibou, můžete se do plaveckého klubu přidat i vy. Klub má ve městě mnohaletou tradici, jeho členové se účastní mnoha plaveckých závodů. Klub sportovního plavání Kladno pak i sám organizuje různé závody, kterých se účastní české špičky v různých kategoriích.

Plavecké závody pod taktovkou TJ LARS Kladno

Členové TJ LARS Kladno poctivě trénují na závody, kterých se pravidelně účastní. V Kladně se ale pořádají i plavecké závody, které jsou oblíbené mezi plaveckými kluby z celé České republiky. Závodů se tak účastní i zkušení závodníci a známé tváře.

Chtěli byste se v budoucnu také zúčastnit nějakého závodu? Obraťte se na klub v Kladně a zjistěte si informace o aktuálním náboru nových členů. Zkušení trenéři vám rádi pomohou a sdělí veškeré informace o tom, jak se začít věnovat plavání naplno. V případě zájmu vás zařadí do jednoho z organizovaných kurzů. Zlepšete své dovednosti pod vedením trenérů, se kterými se dostanete na vyšší úroveň.

Tradiční plavecký klub sklízí úspěchy

Občanské sdružení TJ LARS Kladno se zaměřuje na provoz plaveckého klubu už řadu let. Sportovní plavání má ve městě mnohaletou tradici, klub zde vychoval celou řadu nadaných plavců.

Kurzy plavání a tréninky probíhají během celého týdne dle aktuálního harmonogramu. Trenéři se snaží maximálně vycházet vstříc plavcům, a to jak z hlediska přístupu k tréninku, tak časového rozložení. Plavecký klub organizuje také plavecká soustředění, postará se o zajištění stravování i ubytování.