Kominické družstvo Jihlava: kompletní kominické služby

Kominické družstvo Jihlava provádí kompletní kominické práce především v okrese Jihlava a přilehlém okolí. Družstvo bylo založeno v roce 1991 a je členem Společenstva kominíků ČR. Firma zajistí kontrolu a čištění spalinových cest, revize, měření účinnosti spalovacích zdrojů, frézování a vložkování komínů i další související služby.

Kontrola a čištění spalinových cest

Ať už ve svém domě vytápíte na tuhá paliva, nebo pomocí plynu, alespoň jedno za rok máte zákonnou povinnost nechat provést kontrolu spalinových cest a jejich případné čištění. Kominické družstvo Jihlava zajišťuje odborné prohlídky komínů a postará se o jejich vyčištění s využitím moderních kominických pomůcek. Kontrola komínu slouží k posouzení stavu spalinových cest a bezpečnosti. Firma se v rámci kontroly postará o zjištění stavu použitého materiálu, vyvložkování i těsnosti a v případě problémů doporučí nejvhodnější řešení.

Vložkování a frézování komínů

Firma Kominické družstvo Jihlava zajišťuje svým zákazníkům profesionální kominické práce, mezi které patří i vložkování a frézování komínů. Vložkování patří mezi nejběžnější typ rekonstrukce starých komínů a spalinových cest. Firma zajistí vyvložkování jak při celkové rekonstrukci, tak jako preventivní opatření. Vložkování komínu je nezbytné zejména při nesplnění aktuálně platných norem, při prostupování dehtu přes zdivo, výměnách původních vložek či netěsnosti komínového zdiva. Kominické družstvo Jihlava provádí i frézování komínů, díky kterému se zvětší jeho průměr. Pak je možné ke komínu připojit i jiný spotřebič, než ke kterému byl původně určen, například výkonnější kotel nebo krbová kamna.

Člen Společenství kominíků ČR

Výběr spolehlivé kominické firmy je předpokladem pro pečlivou kontrolu a čištění spalinových cest. Kominické družstvo Jihlava je členem Společenství kominíků ČR, které sdružuje profesionály z celé republiky. Dlouhodobě usiluje o zvyšování odborné kvalifikace svých členů, proto jim zajišťuje odborná školení, kurzy a organizuje odborné zkoušky.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Kontrola a čištění spalinových cest
• Frézování a vložkování komínů
• Kominická firma s tradicí od roku 1991
• Člen Společenství kominíků České republiky