KORADO – Miroslav Korel: měření emisí, autodoprava a autoservis, Hradec Králové

Firma KORADO pod vedením Miroslava Korela se zaměřuje na měření emisí, služby v oblasti autodopravy i opravy vozidel. Nachází se v Hradci Králové a patří mezi ověřené firmy s mnoha stálými klienty. V případě zájmu o měření emisí můžete využít i online objednávkový systém, který se nachází na internetových stránkách firmy.

Měření emisí osobních i dodávkových vozidel

Firma KORADO Hradec Králové se specializuje na měření emisí osobních i dodávkových vozidel. Měření emisí provádí pro všechny typy vozidel s benzinovým, dieselovým, LPG i CNG pohonem. Emise se měří dle nové metodiky AVL Dietest. Vzhledem k časové náročnosti měření doporučujeme objednat se předem na určitý den a hodinu. K tomu můžete využít zmiňovaný online rezervační systém, případně firmu kontaktujte prostřednictvím e-mailu či telefonicky. Objednaní zákazníci mají přednost před neobjednanými.

Mezinárodní autodoprava

Kromě měření emisí vozidel všech typů si firma KORADO Hradec Králové zaměřuje i na služby v oblasti mezinárodní autodopravy. K dispozici má nákladní vozy, díky kterým je schopna převést náklad o hmotnosti od 0,4 to 3,5 tun. Maximální ložná plocha je 6,5 metrů. Firma zajistí autodopravu v předem stanovených termínech a časech na smluvené místo. Každou zakázku řeší se svými zákazníky individuálně s ohledem na jejich přání a potřeby.

Opravy vozidel všech značek

Firma KORADO se sídlem v Hradci Králové provozuje také autoservis. Postará se o opravy vozů všech značek, montáž a vyvážení pneu, výměny olejů, geometrie, seřízení motoru a podobně. Po domluvě provede i montáže autodoplňků, střešních oken či tažných zařízení. 

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Měření emisí – možnost objednání na konkrétní den i hodinu
• Mezinárodní autodoprava do 3,5 tuny
• Opravy vozidel všech značek
• Montáže autodoplňků, střešních oken i tažných zařízení