Kosmetická firma Avon: registrace Avon Lady/Gentleman

Zajímáte se o kosmetiku a chtěli byste v této oblasti získat lukrativní práci, nebo jen chcete zboží za výhodné ceny? Registrujte se u firmy Avon a staňte se Avon Lady nebo Avon Gentleman, díky čemuž získáte kromě nových obchodních příležitostí i řadu slev a výhodných nabídek. Staňte se registrovaným zákazníkem Avon a připravte se na pravidelné slevové akce a novinky, ke kterým byste se bez registrace nedostali.

Staňte se Avon Lady a získejte řadu výhod

Ať už chcete zahájit kariéru v oblasti kosmetiky, nebo jen chcete získat kvalitní kosmetiku za výhodné ceny, registrujte se a staňte se Avon Lady nebo Avon Gentleman. Společnost Avon, která na trhu působí již řadu let a patří mezi oblíbené a ověřené výrobce a prodejce kosmetiky, nabízí členům nejrůznější akce a výhody.

Při nákupu kosmetiky získáte zpravidla různé dárky zdarma, registrovaní zákazníci mohou navíc využít 25% slevu z aktuálního katalogu. Spolupráce s firmou Avon se zkrátka vyplatí, ať už chcete pro firmu pracovat, nebo jen pořídit kvalitní kosmetiku za výhodné ceny.

Prodej parfémů, kosmetiky i odborné poradenství

Společnost Avon se již řadu let zaměřuje na prodej pánských a dámských parfémů, vlasové, pleťové a dekorativní kosmetiky a dalších přípravků pomocí katalogového prodeje. Registrovaní členové obdrží vždy nejnovější katalog, ze kterého si vyberou zboží za výhodné ceny. Avon nabízí svým klientům také odborné poradenství v oblasti péče o pleť a líčení. Obraťte se na prodejce a poradce a začněte s Avon spolupracovat ještě dnes.