Kotlekamna.cz: specialista na automatické kotle a kamna, Ostrava

Hledáte moderní způsob vytápění, který vám přinese výraznou finanční úsporu, ekologický provoz a snadnou regulaci tepla? Kvalitní automatické kotle na tuhá paliva patří mezi stále vyhledávanější zdroje vytápění. Firma Kotlekamna.cz zajišťuje prodej různých typů kotlů na tuhá paliva, zajistí vám také jejich montáž a záruční i pozáruční servis. Ať už máte zájem o automatický kotel, peletová kamna, nebo třeba tepelná čerpadla, navštivte vzorkovou prodejnu Kotlekamna.cz v Ostravě-Radvanicích a načerpejte více informací.

Prodej automatických kotlů i kamen

Cílem firmy Kotlekamna.cz je nabídnout zákazníkům co nejširší výběr různých typů kotlů a kamen či jiných typů vytápění. V nabídce tak najdete kombinované kotle na uhlí a peletky, kotle na pelety, peletová kamna, ale také tepelná čerpadla, vložky, komíny a další sortiment. Kromě kotlů a kamen se firma zabývá také samotným prodejem tuhých paliv, přičemž se specializuje na prodej pelet.

Montáže, servis a opravy kotlů

Firma Kotlekamna.cz zajistí veškeré služby související s výběrem, montáží a uvedením do provozu kotlů a kamen. Zajišťuje také profesionální servisní služby, a to jak záruční, tak pozáruční. K dispozici má velkou část dílů pro kotle na tuhá paliva, a tak je schopna provést velkou část oprav ihned na místě u zákazníka. Firma se postará o kompletní rekonstrukce topení, provádí také montáže na klíč a profesionální řešení pro novostavby.

Stavba a vložkování komínů

Firma Kotlekamna.cz se zaměřuje také na odborné kominické služby. Provede vložkování či frézování starých komínů, stejně tak i realizaci komínů u novostaveb. Po domluvě provede kontrolu spalinových cest a doporučí nejlepší řešení pro údržbu či modernizaci. Pomůže vám také se získáním některé ze státních dotací. Přijďte si prohlédnout nabízené automatické kotle do vzorkové prodejny v Ostravě-Radvanicích.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Specialisté na automatické kotle a kamna
• Montáže kotlů na tuhá paliva na klíč
• Záruční i pozáruční servis, kominické práce
• Odborné poradenské služby a pomoc se získáním dotací