Kovovýroba Karel Veselý Praha: zakázková výroba kontejnerů

Firma Karla Veselého se sídlem v obci Bašť (Praha-Východ) se zabývá zakázkovou výrobou kovových dílů malých i velkých rozměrů. Hlavní činností firmy je výroba kontejnerů a příslušenství, ale i náhradních dílů a jednotlivých částí traktorů a bagrů. Kromě toho se zabývá i zámečnickými pracemi. Činností v oblasti kovovýroby se firma zabývá již řadu let, vždy garantuje kvalitně odvedenou práci a důraz na splnění požadavků klienta.

Zakázková výroba kontejnerů

Jednou z hlavních činností firmy Karla Veselého je zakázková výroba kontejnerů. Pokud chcete mít kontejner, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům a nespokojíte se s kompromisy, kontejnery z dílny pana Veselého splní veškerá očekávání. Po úvodní konzultaci bude vypracován návrh zakázkového kontejneru a po schválení klientem dojde k jeho zhotovení. Je jen na vás, jaké rozměry, způsob otevírání a konstrukční provedení si zvolíte. Díky kvalitnímu materiálu a správným technologickým postupům jsou kontejnery pevné, odolné a vynikají mnohaletou životností.

Náhradní díly na traktory a bagry

Kovovýroba Karel Veselý v Praze se rovněž specializuje na výrobu náhradních dílů a příslušenství pro bagry a traktory. Pokud originální náhradní díly nejsou na konkrétní model dostupné nebo jsou příliš drahé, firma zajistí výrobu alternativního dílu stejné kvality. Během svého působení na trhu zhotovili velké množství náhradních dílů pro traktory různých značek. Kontaktujte firmu pana Veselého a na způsobu spolupráce a rozsahu poskytovaných činností se osobně dohodněte.