K+P line s.r.o.: vnitrostátní a mezinárodní doprava vlastními vozy

Nákladní doprava je nejčastějším způsobem přepravy zboží a materiálu. Společnost K + P line s.r.o. se specializuje na mezinárodní i vnitrostátní dopravu vlastními vozy. Klade velký důraz na splnění přání a požadavků zákazníka. Zboží či materiál odveze či doveze za předem stanovených podmínek v určený den a čas. Firma zaměstnává zkušené profesionální řidiče, díky kterým je mezinárodní doprava i vnitrostátní doprava spolehlivá a rychlá.

Vnitrostátní i mezinárodní doprava vlastními vozy

Hledáte profesionála na nákladní autodopravu, který vám zajistí za výhodných podmínek a bez zbytečných komplikací přepravu libovolného zboží či materiálu? Obraťte se na společnost K + P line s.r.o. se sídlem v obci Potěhy. Veškeré své služby nabízí s využitím vlastních vozidel. V současné době má k dispozici tahače návěsů DAF, Volvo a Scania. Disponuje návěsy o rozměrech od 90 do 130 m3, které využívá podle aktuálních potřeb. Společnost disponuje také speciálními chladírenskými návěsy. Mezinárodní doprava je zajišťována po celé Evropě.

Ideální volba pro přepravu masa

Přeprava masa a chlazených potravin vyžaduje použití speciálních návěsů. Společnost K + P line je vybavena speciálně upravenými návěsy, které obsahují kvalitní mrazírenské nástavby. Chladírenské návěsy umožňují přepravu masa ve visu. Chcete-li zajistit bezpečný způsob pro přepravu masa v rámci vnitrostátní i mezinárodní dopravy, se službami zmiňované společnosti budete spokojeni.