Kristina Mašková: květinářství a zahradnictví, Žehuň (okr. Kolín)

Květinářství a zahradnictví Kristiny Maškové v obci Žehuň zajišťuje výrobu a prodej květinových výzdob i veškeré zahradnické práce. Firma má v oboru květinářství a zahradnictví mnohaleté zkušenosti a za dobu svého působení se postarala o zkrášlení mnoha zahrad. Ať už potřebujete zajistit údržbu zahrady, nebo si nakoupit řezané či květinové výzdoby nebo dekorace, obraťte se na Kristinu Maškovou.

Prodej květin, dekorací i dárkového zboží

Květinářství Kristiny Maškové nabízí řezané i hrnkové květiny, dále dárkové zboží, dekorace, sezónní výzdobu či zahrádkářské potřeby. Firma se stará o profesionální vazby květin, které připravuje na svatby, oslavy, narozeniny, výročí i pohřby. Květinářství vychází vstříc všem zákazníkům a květinové vazby připravuje vždy s ohledem na jejich přání a požadavky. Květiny jsou čerstvé a plné bohatých květů, které udělají radost vám i vašim blízkým. Zkušený personál vám také podá pomocnou ruku při výběru konkrétní květinové výzdoby a poradí i v oblasti údržby květin.

Realizace a údržby zahrad

Další oblastí činností firmy Kristiny Maškové jsou zahradnické práce. Zahradnictví nabízí profesionální údržby, realizace a revitalizace zahrad. Tým profesionálních zahradníků se postará o výběr vhodné zeleně, druhů rostlin i stromů a provede veškeré požadované zahradnické práce. Součástí služeb je navrhování malých i velkých zahrad.

Terénní úpravy, výsadby i realizace jezírek

Cílem zahradnictví Kristiny Maškové je nabídnout co nejširší nabídku služeb. Proto je firma schopna zajistit i terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadby stromků a keřů, ale třeba i instalaci osvětlení a zavlažovacích systémů. Firma se dlouhodobě věnuje také realizaci zahradních jezírek, které navrhne, zhotoví a postará se o následnou údržbu.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Prodej řezaných i hrnkových květin a dárkového zboží
• Vyhledávané zahradnictví a květinářství v obci Žehuň
• Realizace, údržby a revitalizace zahrad
• Zhotovení zahradních jezírek, osvětlení i zavlažovacích systémů