Květinářství Beruška: široká nabídka květinové výzdoby pro všechny příležitosti, Praha 10

Čerstvé květiny potěší každého nejen při slavnostních událostech. Květinářství Beruška nabízí každý den čerstvé řezané květiny, vázání kytic i pokojové rostliny podle sezóny. Objednejte si svatební kytice, smuteční vazby či květinovou výzdobu na oslavy a svátky. Květinářství sídlí v městské části Praha 10 nedaleko krematoria Strašnice. 

Svatební kytice i smuteční vazby z řezaných květin

květinářství Beruška si objednáte vázání čerstvých květin a výrobu květinové výzdoby pro jakoukoliv příležitost. Nádhernou svatební kytici i kompletní květinovou výzdobu vám květinářky ochotně přichystají pro váš jedinečný svatební den. Podle vašich představ a požadavků sestaví kytici z čerstvých řezaných květin, které potěší oslavence a vykouzlí úsměv na rtech. V nabídce jsou také smuteční kytice, věnce. 

V květinářství Beruška vám ochotně poradí, jak se o zakoupené květiny starat, aby vám vydržely co nejdéle čerstvé. Aby se rostlinám dobře dařilo, jsou v květinářství k dispozici hnojiva, substráty a kvalitní zeminy. 

Prodej rostlin, dekorací a dárkových předmětů

V květinářství v městské části Praha 10 – Strašnice si zakoupíte i dárkové předměty a ruční výrobky. Kromě květin tak svůj dům vyzdobíte sezónními předměty, které umocní atmosféru svátků – Vánoc, Velikonoc nebo svátku svatého Valentýna. V nabídce jsou květinové věnce, svícny i další květinové dekorace do vašeho domova. 

Ke každé květině dostanete výživu do vody pro delší výdrž a případný převoz. Ačkoliv je sídlem firmy Praha 10, květinářství Beruška vám objednané kytice dle domluvy přiveze kamkoliv po Praze. 

Provozní doba je :     PO - ČT 8:00 - 18:00 PÁ 8:00 - 16:00