Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
Home_Appliances_34-512
thermostat-250556_1920

 

Společnost KWP, s.r.o. je se svou divizí Coterm největším českým výrobcem termostatických hlavic a ventilů pro regulaci otopných soustav. Kromě výroby termostatických hlavic se zaměřuje na odborný záruční i pozáruční servis. Zabývá se také předvýrobou potrubí SHZ, lakováním potrubí či obráběním na soustružnických automatech.

KWP, s.r.o.: výroba a servis termostatických hlavic a ventilů, Praha

 

Termostatické hlavice jsou nedílnou součástí většiny otopných systémů. Kvalita jejich provedení je proto velmi důležitá. Své o tom ví také společnost KWP, s.r.o., která je největším českým výrobcem hlavic a ventilů pro otopné soustavy. Historie výroby sahá až do roku 1972, kdy byla zahájena výroba termoregulačních ventilů podle plné licence firmy AGA. V průběhu let byl výrobek inovován a modernizován, a to jak u ventilů, tak regulátorů.

Pestrý výběr hlavic, ventilů a dalších výrobků

V nabídce společnosti KWP, s.r.o. naleznete velké množství hlavic, ventilů a jiných výrobků pro oblast topenářství. Kromě vyhledávaných ventilů V80 či V85 vyrábí firma také speciální ventil HE80. Ten je vybaven předregulací a předurčen pro radiátory od výrobce Jihokov Hustopeče. Těleso ventilu je mosazné, poniklované.

V nabídce produktů naleznete také pestrý výběr termostatických hlavic. Například oblíbený model 95R vyniká dobrou citlivostí a rychlou reakční dobou. Nosné části jsou vyrobeny z vysoce jakostních plastů, regulační knoflík je opatřen číselnými značkami a zvýrazněním pásma vysokých teplot. Mezi další modely termostatických hlavic od společnosti KWP, s.r.o. patří například hlavice Forte nebo ruční hlavice M80.

Předvýroba potrubí SHZ a lakování potrubí

Kromě výroby a servisu termostatických hlavic a ventilů se společnost KWP, s.r.o. zaměřuje na řadu dalších služeb. Patří mezi ně například předvýroba potrubí stabilních hasicích zařízení (SHZ). Společnost má k dispozici velké výrobní kapacity pro předvýrobu SHZ a pyšní se mnohaletými zkušenostmi a spoluprací s řadou odborníků. Kromě toho se firma dlouhodobě zaměřuje na lakování potrubí, a to podle přání a požadavků zákazníků.

Obrábění a lisování kovových dílů

Společnost rozšířila své služby také o nabídku lisování a obrábění kovových dílů. V současné době zajišťuje obrábění na soustružnických automatech do průměru 40 mm. Zaměřuje se také na lisování drobných kovových dílů na mechanických lisech 20, 40 a 63 tun.