Ladislav David: tesařské, pokrývačské a klempířské práce, okr. Olomouc

Stavební firma Ladislava Davida se specializuje na veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zákazníkům především z okresu Olomouc a okolí zajišťuje jak dodávky dílčích stavebních prací, tak kompletní realizace střech na klíč. Pokud zvažujete rekonstrukci nebo výstavbu střechy, využijte mnohaletých zkušeností pana Ladislava Davida, který zajistí vše od zpracování cenové nabídky po samotnou montáž a finální práce.

Střechy na klíč

Plánujete rekonstrukci střechy nebo její kompletní výstavbu a chcete mít realizaci bez starostí? Firma Ladislava Davida se postará o realizaci na klíč. V rámci svých služeb zajistí vše potřebné. Po úvodní konzultaci s klientem provede nezávaznou cenovou nabídku a kalkulaci, následně se postará o dodávku stavebního materiálu, střešní krytiny a provedení samotných prací.

Firma má bohaté zkušenosti s tesařskými, pokrývačskými i klempířskými pracemi. Pracuje se všemi typy střešních krytin a montuje jen materiály od ověřených výrobců, které garantují mnohaletou životnost střechy. Střechy na klíč jsou vhodné jak pro majitele novostaveb, tak i starších domů, u kterých probíhá rekonstrukce. Ladislav David spolupracuje s řadou dalších řemeslníků a zákazníkům podá pomocnou ruku i při výběru stavebního materiálu a doporučení vhodných technologických postupů.

Dílčí tesařské, pokrývačské a klempířské práce

Kromě zhotovení střechy na klíč se firma Ladislava Davida postará o dodávku jednotlivých prací podle přání a požadavků zákazníka. Tesaři zajistí například opravy shnilých krovů, montáž vazníků či realizaci podbití domků, štítů nebo podlah. Pokrývači zajistí pokládku střešní krytiny, a to i na těžko přístupných místech. Zkušení klempíři se pak postarají o montáž okapů, vikýřů, parapetů a dalších střešních prvků.

Realizace střešních oken a půdních vestaveb

Stavební firma Ladislava Davida s působnosti v okrese Olomouc se zaměřuje také na montáže střešních oken a dalších doplňků včetně stínění nebo ochrany před hmyzem. Služby poskytuje také klientům, kteří mají zájem o realizaci půdních vestaveb.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce
• Montáže střešních oken a realizace půdních vestaveb
• Realizace oken na klíč
• Dodávka materiálu od ověřených výrobců
• Odborné poradenství a nezávazná cenová kalkulace prací