Léčebné a rehabilitační středisko Chvaly

Rehabilitační středisko Chvaly zajišťuje ozdravné a doléčovací pobyty pro seniory a pacienty po operacích. Léčebné zařízení nedaleko Prahy poskytuje lůžkovou rehabilitační péči, ambulantní rehabilitaci i domácí péči. Zdravotnický ústav má dlouholetou tradici a pyšní se neustálým rozvojem a modernizací pro lepší zázemí pacientů.

Rehabilitace pro seniory a pacienty po operacích

Léčebné a rehabilitační středisko se zaměřuje především na pobyty pro starší generace. Pacienti se ve středisku Chvaly léčí nejčastěji po cévních mozkových příhodách, po kloubních operacích nebo úrazech. Rehabilitace jsou určené i pro pacienty s neurologickými onemocněními, bolestivými stavy a nemocemi pohybového aparátu.

Lůžková rehabilitační péče, ambulantní rehabilitace i domácí péče

Péči poskytují pacientům zkušené kvalifikované pečovatelky a zdravotní sestry, které kladou důraz na zachování rodinného prostředí a co největšího pohodlí. Individuální přístup s ohledem na potřeby každého z klientů je samozřejmostí. Rehabilitační středisko Chvaly nabízí širokou škálu léčebných procedur s využitím moderních přístrojů a postupů. Mezi nejčastější procedury s ohledem na diagnózu pacientů patří fyzioterapie, masáže, dechová cvičení, elektro a vodoléčba nebo akupunktura.

Rehabilitace jsou součástí každodenní lůžkové rehabilitační péče pro zlepšení zdravotního stavu a urychlení léčby. Cvičení vedená školeným personálem dokážou rychle přinést viditelné výsledky po úrazech či onemocněních. Ozdravné procedury lze poskytovat i formou ambulantní rehabilitace.

Rehabilitační středisko Chvaly – rodinné prostředí a zkušený personál

Zdravotní sestry z rehabilitačního střediska Chvaly nabízejí možnost domácí péče pacientům na území Prahy 9. Domácí péče zahrnuje komplexní ošetřovatelskou péči, převazy ran, monitorování životních funkcí nebo podávání léků a infuzí.

Areál v klidném prostředí je obklopený rozlehlým parkem s vycházkovými okruhy a minigolfem. Léčebné a rehabilitační středisko Chvaly prošlo rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací pro vylepšení zázemí i služeb. Zdravotnický ústav zdvojnásobil počet lůžek a nyní disponuje jedno, dvou i třílůžkovými pokoji s nadstandardním vybavením.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Ozdravné pobyty i ambulantní rehabilitace
  • Rehabilitační centrum pro pacienty s neurologickými i pohybovými problémy
  • Široká škála rehabilitačních procedur s využitím moderních postupů
  • Rodinné prostředí v rekonstruovaném areálu
  • Domácí péče zdravotních sester pro pacienty z Prahy 9