Léčebné a rehabilitační středisko Chvaly

Rehabilitační středisko Chvaly zajišťuje ozdravné a doléčovací pobyty pro seniory a pacienty po operacích. Léčebné zařízení nedaleko Prahy poskytuje lůžkovou rehabilitační péči, ambulantní rehabilitaci i domácí péči. Zdravotnický ústav má dlouholetou tradici a pyšní se neustálým rozvojem a modernizací pro lepší zázemí pacientů.

Rehabilitace pro seniory a pacienty po operacích

Léčebné a rehabilitační středisko se zaměřuje především na pobyty pro starší generace. Pacienti se ve středisku Chvaly léčí nejčastěji po cévních mozkových příhodách, po kloubních operacích nebo úrazech. Rehabilitace jsou určené i pro pacienty s neurologickými onemocněními, bolestivými stavy a nemocemi pohybového aparátu.

Lůžková rehabilitační péče, ambulantní rehabilitace i domácí péče

Péči poskytují pacientům zkušené kvalifikované pečovatelky a zdravotní sestry, které kladou důraz na zachování rodinného prostředí a co největšího pohodlí. Individuální přístup s ohledem na potřeby každého z klientů je samozřejmostí. Rehabilitační středisko Chvaly nabízí širokou škálu léčebných procedur s využitím moderních přístrojů a postupů. Mezi nejčastější procedury s ohledem na diagnózu pacientů patří fyzioterapie, masáže, dechová cvičení, elektro a vodoléčba nebo akupunktura.

Rehabilitace jsou součástí každodenní lůžkové rehabilitační péče pro zlepšení zdravotního stavu a urychlení léčby. Cvičení vedená školeným personálem dokážou rychle přinést viditelné výsledky po úrazech či onemocněních. Ozdravné procedury lze poskytovat i formou ambulantní rehabilitace.

Rehabilitační středisko Chvaly – rodinné prostředí a zkušený personál

Zdravotní sestry z rehabilitačního střediska Chvaly nabízejí možnost domácí péče pacientům na území Prahy 9. Domácí péče zahrnuje komplexní ošetřovatelskou péči, převazy ran, monitorování životních funkcí nebo podávání léků a infuzí.

Areál v klidném prostředí je obklopený rozlehlým parkem s vycházkovými okruhy a minigolfem. Léčebné a rehabilitační středisko Chvaly prošlo rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací pro vylepšení zázemí i služeb. Zdravotnický ústav zdvojnásobil počet lůžek a nyní disponuje jedno, dvou i třílůžkovými pokoji s nadstandardním vybavením.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Ozdravné pobyty i ambulantní rehabilitace
  • Rehabilitační centrum pro pacienty s neurologickými i pohybovými problémy
  • Široká škála rehabilitačních procedur s využitím moderních postupů
  • Rodinné prostředí v rekonstruovaném areálu
  • Domácí péče zdravotních sester pro pacienty z Prahy 9

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

čekárna

Gynekologické centrum Šárka, s.r.o.: gynekologická ordinace, Brno

Hledáte v Brně gynekologickou ordinaci s individuálním přístupem a nadstandardními službami? Obraťte se na Gynekologické centrum Šárka, které patří mezi nejvyhledávanější gynekologie v Brně. Tým odborníků…

celý článek >>
Depositphotos_11881354_l-2015

Domov seniorů Prostějov

  Domov seniorů v Prostějově poskytuje pobytové a sociální služby již od roku 1985. Za dobu svého působení prošly prostory objektu rekonstrukcí a průběžně se zvyšovala i úroveň poskytovaných služeb. Dnes patří…

celý článek >>
Depositphotos_4766899_l-2015

TJ Sokol Králův Dvůr: sportovní oddíly

Tělovýchovná jednota Sokol Králův Dvůr byla založena již v roce 1911. Organizačně je začleněna do Župy Jungmannovy v České obci sokolské. Cílem TJ Sokol Králův Dvůr je pokračovat v mnohaleté tradici a…

celý článek >>
Kontakty

Léčebné a rehabilitační středisko Chvaly

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Stoliňská 41/920
193 00 Praha
+420 281 040 778           +420 281 040 771