Lékárna Stříbrníky: slevy z doplatků a široký sortiment produktů, Ústí nad Labem

Hledáte v Ústí nad Labem ověřenou lékárnu, která vám nabídne pestrý výběr sortimentu za příznivé ceny? Pak navštivte lékárnu Stříbrníky, která se nachází v budově stejnojmenné polikliniky. Lékárna je provozována společností ZIKO MEDICAL, s.r.o. a nabízí široký sortiment léků na předpis, volně prodejných léků, zdravotnických pomůcek, kvalitní kosmetiky či doplňků stravy. Všem bez rozdílů nabízí i slevy z doplatků na léky a zajistí i odborné konzultace a poradenství.

Lékárna Stříbrníky – prodej léků a dalšího sortimentu

Lékárna Stříbrníky v Ústí nad Labem klade důraz na co nejširší nabídku sortimentu. Spolupracuje s místními lékaři a usiluje o to, aby naprostá většina žádaných léků na předpis byla ihned k dispozici. Nabízí také řadu volně prodejných přípravků. V nabídce lékárny Stříbrníky v Ústí nad Labem si zakoupíte i různé doplňky stravy, kvalitní přírodní kosmetiku, bylinné čaje, zdravotnické pomůcky a podobně. Lékárna zajišťuje výdej léků na veterinární recepty a přípravu individuálně vyráběných léčiv.

Slevy z doplatků a další služby

Nízké ceny jsou pro zákazníky důležité. To si lékárna Stříbrníky uvědomuje, proto u řady léků výrazně snížila doplatky. Slevy z doplatků jsou určené pro všechny bez rozdílu. Nezáleží na tom, jsou-li určené pro děti, dospělé či seniory. Lékárna v Ústí nad Labem umožňuje i platbu platebními kartami, navíc přijímá i platební šeky a dárkové poukazy firem Sodexo, Edenred a Le Cheque Déjeuner.

Odborné konzultace a poradenství

Nedílnou součástí lékárny Stříbrníky v Ústí nad Labem jsou odborné poradenské služby. Zkušení lékárníci svým klientům pomohou s výběrem přírodní kosmetiky, poradí také při odvykání kouření. Na lékárnu se obraťte i v případě, potřebujete-li poradit s hubnutím. V lékárně je také zřízen Koutek zdravého životního stylu. Lékárna je otevřena každý všední den od 7:30 do 18:00 hodin.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Rozsáhlá nabídka léků i zdravotnického materiálu
• Prodej přírodní kosmetiky a doplňků stravy
• V lékárně je zřízen Koutek zdravého životního stylu
• Odborné poradenství při odvykání kouření i hubnutí
• Slevy z doplatků na léky