LION: výroba dopravních značek a reklamních tabulí, České Budějovice

Firma LION – stavební a obchodní společnost, spol. s r.o. se sídlem v Českých Budějovicích se specializuje na oblast dopravního značení a signalizace. Součástí služeb je výroba, prodej a montáž dopravních značek, stejně tak i reklamních a orientačních tabulí. Společnost spolupracuje se zákazníky z řad městských částí, obcí, firem i koncových zákazníků. Klade důraz na zajištění komplexního servisu v oblasti dopravního značení a dodržování předem smluvených termínů.

Výroba, prodej a montáž dopravních značek

Potřebujete zajistit v Českých Budějovicích nebo okolí výrobu a umístění dopravního značení? Obraťte se na společnost LION, která se tomuto oboru věnuje řadu let. Má zkušenosti s realizací dopravního značení a signalizace všech typů. Vyrobí a namontuje vodorovné i svislé značení, a to jak přechodné, tak trvalé. Má zkušenosti i s montáží světelné signalizace, montáží zpomalovacích pruhů a souvisejících prvků.

Reklamní a orientační tabule na zakázku

Kromě dopravního značení se firma LION – stavební a obchodní společnost zaměřuje také na výrobu reklamních a orientačních tabulí na zakázku. Klientům zhotoví libovolné tabule podle zadání, a to včetně zpracování grafického návrhu, přípravu podkladů a podobně.

Pronájem značek a jejich údržba

Kromě výroby a prodeje dopravních či reklamních značek se společnost LION specializuje také na pronájem značek. Potřebujete zajistit dodávku dopravního značení jen na krátkou dobu, a tak se vám jejich nákup nevyplatí? Využijte možnosti pronájmu a umístění dopravního značení jen po nezbytně potřebnou dobu.

Součástí poskytovaných služeb je také pravidelní údržba dopravního značení a signalizace. Firma se postará o to, aby byly dopravní značky a další prvky v dobrém stavbu a plnily svůj účel. Poškozené značky opraví, případně vymění za nové. Kompletní servis v oblasti dopravního značení poskytuje zejména na území Českých Budějovic, ale také v přilehlém okolí.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Výroba a montáž přechodného i trvalého dopravního značení
• Montáže zpomalovacích prahů i světelné signalizace
• Výroba reklamních a informačních tabulí
• Pravidelná údržba a servis dopravního značení