LJ KOVO s.r.o.: kovovýroba a strojírenská výroba, okr. Žďár nad Sázavou

Společnost LJ KOVO se sídlem v Milešíně (okr. Žďár nad Sázavou) se zaměřuje na zakázkovou kovovýrobu. Jako společnost s ručením omezením působí na trhu od roku 2006, v oboru však působí již více než 20 let. Firma LJ KOVO se specializuje na výrobu čističů a izolací pro turbodmychadla, strojírenskou výrobu i zakázkovou a malosériovou výrobu. Potřebujete zajistit zhotovení kovových prvků pro oblast strojírenství? Obraťte se na zmiňovanou společnost.

Zakázková výroba pro oblast strojírenství

Hledáte firmu, která se postará o výrobu kovových dílů na zakázku na základě technické dokumentace? Obraťte se na společnost LJ KOVO, která své služby poskytuje zákazníkům z okresu Žďár nad Sázavou i z širokého okolí. Firma se zabývá přesnou výrobou dílů, sestav strojů a zařízení. Klade důraz na vysokou přesnost a maximální kvalitu. Při práci využívá moderní CNC technologie. Zajišťuje také zpracování plechů na ohraňovacích lisech, svařování či výrobu včetně povrchových úprav.

Čističe a izolace pro turbodmychadla

Firma se již řadu let specializuje na výrobu čističů a izolací pro turbodmychadla, které mají v oblasti strojírenství velký význam. Potřebujete dodat kvalitní čističe či izolace? Firma se postará o přesnou výrobu s ohledem na vaše požadavky. Vše zhotoví přesně podle dodané projektové dokumentace a v krátkém časovém horizontu.

Svařování na zakázku

Firma LJ KOVO má k dispozici profesionální svařovací techniku. Svým partnerům nabízí volnou kapacitu svařovacího robota TIG/MIG, který má využití například pro automobilový průmysl, stavebnictví či energetiku. Využijte možnosti svařování pomocí robota, který zajistí stálou kvalitu svařování a přinese navýšení rychlosti až o 30 %. Robot umožňuje použití současně TIG a MIG technologie a přinese ekonomickou výhodnost a opakovatelnou přesnost.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Zakázková malosériová kovovýroba
• Specializace na výrobu čističů a izolací turbodmychadel
• Nabídka využití volných kapacit svařovacího robota
• Více než 20 let zkušeností v oboru kovoobrábění a strojírenství