LN – AUDIT s.r.o.: auditorské služby a ekonomické poradenství, Louny

Společnost LN – AUDIT s.r.o. se sídlem v Lounech zajišťuje auditorské služby a ekonomické poradenství. Vznikla v roce 1999, kdy ji založil auditor Ing. Václav Vlček. Firma je členem Komory auditorů ČR a své služby zajišťuje zejména společnostem s povinným auditem, dále menším firmám, obcím, příspěvkovým organizacím i sportovním oddílům. Sídlo firmy se nachází v Lounech na ulici Na Valích 510.

Audity pro firmy, obce i příspěvkové organizace

Potřebujete zajistit kvalitní audit pro firmu, obec či příspěvkovou organizaci? Obraťte se na společnost LN – AUDIT, která v současné době zajišťuje auditorské služby pro několik desítek společností především z okresů Louny, Most, Chomutov, Teplice, Mladá Boleslav, Praha, Plzeň a dalších. Klienti působí především v oblastech stavebnictví, průmyslu, obchodu, služeb či zemědělství.

Rozsah nabízených auditorských služeb

Firma zajistí audity jak pro společnosti s povinným auditem, tak pro menší firmy, které chtějí výsledkem auditu prezentovat svou důvěryhodnost. LN – AUDIT Louny poskytuje i průběžné audity, své klienty navštěvuje několikrát v průběhu roku a vždy řeší aktuální problémy. Z každého průběžného auditu je sepsána zpráva o výsledcích prověrky.

Na konci účetního období zpracovává metodické pokyny auditora k roční účetní uzávěrce. V přílohách pak přibližuje aktuální změny v daních a účetnictví pro následující období a upozorňuje na nejčastější chyby. Mezi další poskytované auditorské služby patří zpracování stanoviska auditora, konsolidace účetní závěrky či realizace ověřovacích zakázek.

Ekonomické poradenství

Společnost LN – AUDIT Louny poskytuje svým klientům také odborné ekonomické poradenství. Zajistí zpracování podnikatelských záměrů včetně ekonomických propočtů, vypracuje rozbory hospodaření, studie proveditelnosti a nabízí i spolupráci při zpracování strategie podniku. Zaměřuje se na daňové poradenství a ekonomické poradenství při zakládání, fúzích, změně pracovní formy, rozdělování či likvidaci společnosti.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Auditorské služby pro firmy, obce, organizace i sportovní oddíly
• Odborné ekonomické poradenství a zpracování podnikatelských záměrů
• Dlouholetý člen Komory auditorů ČR
• Průběžné audity, metodické pokyny, stanoviska auditora i ověřovací zakázky