Lovecká chata Folmava: stylová restaurace s krásným výhledem, Horní Folmava

Už v roce 2012 se poprvé otevřely dveře lovecké chaty Folmava, která se nachází přibližně 800 metrů od stejnojmenného hraničního přechodu v malebném prostředí vrchů Českého lesa. Styl restaurace se nese v loveckém duchu. Navštivte poutavě zařízenou restauraci, ve které si pochutnáte na mnoha tradičních i moderních pokrmech. Oblíbené jsou zejména zvěřinové pokrmy připravované z nejčerstvějších ingrediencí.

Stylový interiér lovecké chaty Folmava vás nadchne

Restaurace Folmava zařízená v loveckém stylu je vhodná pro pořádání oslav, jednání, firemních večírku, svateb i romantických večeří. Součástí je salonek se soukromým vchodem a kapacitou pro 25 osob. V restauraci s kapacitou až 90 osob můžete posedět u krásného velkého krbu, stejně tak si můžete užít posezení na velké prosklené terase. Ta je v provozu v průběhu celého roku a poskytuje krásné výhledy do okolní krajiny.

Pokrmy z prvotřídních surovin

Do restaurace Folmava přijíždí návštěvníci, kteří nedají dopustit na kvalitní gastronomii propojující tradici s moderními přístupy. I v moderní kuchyni hrají zvěřinové pokrmy významnou roli a jsou vyhledávané především gurmány pro svou specifickou a výraznou chuť. Kuchaři používají k přípravě pokrmů výhradně přírodní a domácí ingredience, bylinky a koření. Kromě zvěřinových specialit si v lovecké chatě Folmava pochutnáte třeba na domácích knedlících, pečivu, osvěžujících limonádách nebo klasických českých jídlech. Z pestré nabídky jídelního lístku si bezpochyby vyberete.