Lubomír Brož: vedení účetnictví, daňová evidence a další služby, Jilemnice

Potřebujete pomoci v oblasti účetnictví, od zpracování daňové evidence přes mzdovou agendu až po daňové poradenství? Podnikáte a chcete mít své účetnictví v pořádku? Obraťte se na kvalifikovaného specialistu Lubomíra Brože z Jilemnice, který poskytuje veškerý ekonomický servis (vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, účetní a daňové poradenství) a v neposlední řadě zajišťuje také audity.

Vedení účetnictví i daňová evidence

Služby ekonomického servisu mohou využít například začínající podnikatelé. Ti často řeší otázku, zda vést účetnictví, nebo daňovou evidenci. Podnikatelé někdy netuší, že existuje rozdíl mezi účetnictvím a daňovou evidencí a než by se poradili, dělají velké množství chyb už na začátku. V tom případě je nejlepší řešení obrátit se na specialistu, který jim rád poradí a vybere pro ně optimální řešení.

Svěřte své daně zkušenému poradci

Pokud vás čeká podání daňového přiznání a nechcete udělat žádnou chybu, obraťte se na daňového poradce. Daňové přiznání musíte odevzdat, když podnikáte, uplatňujete společné zdanění, nebo třeba pronajímáte byt. Dobrým důvodem, proč svoje daně svěřit poradci, je i skutečnost, že veškerou agendu na úřadech vyřeší za vás. Poradce ze zákona přebírá odpovědnost za to, že přiznání vyplnil správně. Poradce má i pravomoc vás před finančním úřadem zastupovat a obhajovat.

Audit i zpracování mezd

Kromě vedení účetnictví a daňové evidence se Lubomír Brož se sídlem v obci Jilemnice zaměřuje také na zpracování mzdové agendy. Postará se o vedení mzdového účetnictví a personální agendy, přihlášení zaměstnavatele, ohlašování nástupu nebo výstupu zaměstnanců, roční zúčtování srážkové a zálohové daně ze závislé činnosti. Dále zpracuje zápočtové listy, mzdové listy, evidenční listy nebo hlášení pro účely sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění.

Potřebujete zajistit ve své firmě audit, tedy úřední přezkoumání a zhodnocení dokumentů nezávislou osobou? I v tomto případě se obraťte na Lubomíra Brože. Účelem auditu je zjistit, zda doklady podávají platné informace o skutečnosti a vedou ke zhodnocení kvality vnitřní kontroly firmy.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Kompletní zajištění ekonomického servisu pro fyzické i právnické osoby
• Vedení účetnictví a daňové evidence
• Zpracování mezd, účetní i daňové poradenství
• Zastupování a komunikace s úřady