Luboš Dočekal: zámečnictví, kovovýroba a služby v oboru voda, topení, plyn; Kralupy nad Vltavou

Již od roku 1992 se stavební firma Luboše Dočekala zaměřuje na poskytování profesionálních služeb v oborech kovovýroby, zámečnictví, autodopravy i oblasti vody, topení a plynu. Firma sídlí v Kralupech nad Vltavou a své služby poskytuje jak soukromým osobám, tak malým i velkým společnostem. Luboš Dočekal klade důraz na kvalitní, přesné a zodpovědné provedení práce a dodržení smluvních termínů. Kalkulace ceny je vždy individuální s ohledem na přání a požadavky zákazníků.

Specialista v oboru zámečnictví a kovovýroby

Jednou z hlavních činností stavební firmy Luboše Dočekala je výroba a montáž ocelových konstrukcí a opláštění hal. Firma vyrábí a montuje ocelové konstrukce budov, které služby pro výrobní či obchodní prostory. Kovovýrobu zajišťuje také pro veřejné prostory, sklady a garáže. Firma z Kralup nad Vltavou se zaměřuje na zakázkovou kovovýrobu, ale také stavební zámečnictví. Pro zákazníky z řad soukromých osob i firem vyrobí zábradlí, madla, mříže, vrata, přístřešky či schodiště. Součástí zámečnických prací je také zpracování žárového zinku. Luboš Dočekal svařuje a vyrábí konstrukce i z nerezových materiálů.

Voda, topení, plyn

Kromě výroby a montáže ocelových konstrukcí a dalších kovových prvků se firma zaměřuje také na oblast vody, topení a plynu. Poskytuje profesionální vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce. Firma zajišťuje například celkové rekonstrukce rozvodů, výměny vodovodních baterií, montáže bojlerů či praček a myček. V oblasti topení se postará například o montáže a rekonstrukce ústředního či podlahového topení i dodávku radiátorů, kotlů a ventilů. Plynařské práce pak zahrnují dodávky plynových spotřebičů, realizaci rozvodů plynu či napojení plynových zařízení včetně jejich dodání.

Služby v oblasti autodopravy

Luboš Dočekal nabízí také služby v oblasti autodopravy, a to až do 9,5 tun. K dispozici má například nákladní auto Avia Deawoo či Mercedes valník s hydraulickou rukou. Postará se o kusové zásilky, speciální dopravu, dopravu paletového i volného stavebního materiálu, kari sítí, betonářské oceli, vazníků a dalších nákladů. Služby autodopravy zajišťuje po celém území ČR.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Specialista v oboru kovovýroby a stavebního zámečnictví
• Veškeré instalatérské, plynařské a topenářské práce
• Služby v oblasti autodopravy až do 9,5 tun
• Individuální kalkulace ceny a dodržování smluvních termínů