Lukáš Černý: odvoz odpadu a suti, Praha

Firma Lukáše Černého se sídlem v městské části Praha-Třeboradice se zaměřuje na odvoz suti a odpadu, prodej štěrku a další související činnosti. Odvoz suti zajistí v městě Praha a širším okolí podle potřeb a požadavků zákazníka. Lukáš Černý poskytuje své služby například v Brandýse nad Labem, Brnkách, Zdibech, Klecanech a širším okolí. V případě zájmu zajistí nejen odvoz odpadu, ale i jeho likvidaci.

Odvoz suti a odpadu, bourání a vyklízení

Potřebujete zajistit odvoz suti nebo odpadu? Čeká vás stavba nebo demolice a nevíte, jak naložit s přebytečným odpadem a materiálem? Obraťte se na firmu Lukáše Černého. V krátkém čase zajistí v Praze a okolí odvoz suti a štěrku, ale i demoliční práce. Disponuje kvalitní těžkou technikou, díky které vyřídí vše potřebné během jednoho dne.

V případě zájmu firma ráda zajistí ruční nebo strojové bourací práce, nakládání, vyklízení pozůstalostí, sklepů nebo bytů. Pro klienty z okolí Třeboradic nabízí firma zajímavé slevy. Dále likviduje i komunální a stavební odpad.

Prodej štěrku a prodej písku

Lukáš Černý v městské části Praha-Třeboradice a okolí nabízí nejen odvoz odpadu a suti, ale také prodej štěrku a písku. Za výhodných podmínek přiveze až k vám štěrk, písek a další materiály dle požadavků a zadaných parametrů. Potřebujete přivézt štěrk, písek, křemičitý písek, mulčovací kůru nebo kačírek? Firma vše zajistí – v kteroukoliv dobu na území středních Čech. Materiál bude dopraven v pevných kontejnerech o objemu 3–10 m2.