Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
logo vk parket
vk parket

Podlahy z kvalitních materiálů

Firma VK Parket se zabývá prodejem luxusních a kvalitních podlah veškerého typu pro vás dům, byt i kancelář. Vybírat můžete mezi dřevěnými podlahami, laminátovými i korkovými. V nabídce jsou i linolea a plastová podlahová krytina PVC. V případě potřeby firma vybrané podlahy ráda položí, čímž vám ušetří spoustu času a nervů. Hlavním cílem firmy jsou kvalitní podlahy a spokojený zákazník.

VK Parket: luxusní podlahy pro váš domov, Praha 8

VK Parket nabízí svým klientům dřevěné podlahy, které se mohou pyšnit vysokou kvalitou a životností. K dispozici jsou dřevěné podlahy různého druhu, a to od klasických podlahových prken, přes parketové vlysy, až po kazetové parketové čtverce a mozaiku. Vybírat můžete i ze širokého druhu materiálů jako jsou smrk, javor, třešeň, jasan, dub, buk nebo exotické dřeviny. Dřevěné podlahy vám pomohou pracovníci firmy ochotně položit přímo u vás doma, v kanceláři nebo provozovně.

Laminátové a korkové podlahy za skvělou cenu

Pokud nejsou dřevěné podlahy pro vás to pravé ořechové, firma VK Parket nabízí také kvalitní laminátové podlahy a korkové podlahy. Hlavní výhodou laminátové podlahy je vysoká odolnost vůči poškození. Korkové podlahy se mohou pochlubit příjemným a nehlučným nášlapem i možností přesného zařezávání kolem trubek od topení i dveřních rámů.

Vstřícný a ochotný personál vždy rád poradí, jaký typ podlahy se pro vás a vaše potřeby nejvíce hodí a jak následně o podlahu správně pečovat. Neváhejte se proto na VK Podlahy obrátit s jakýmkoliv dotazem a problémem, který vás trápí.