Manětínské uzeniny Vladislav Jirgl: zpracování a prodej masa a uzenin, Manětín

Rádi si pochutnáte na kvalitních uzeninách nebo masu? Vyzkoušejte masné výrobky z řeznictví Manětínské uzeniny pod vedením Vladislava Jirgla. Řeznictví se zabývá bouráním a zpracováním masa, zajišťuje prodej masa i uzenin. Firma pracuje s kvalitním materiálem a produkuje masné výrobky vysoké kvality.

Použití kvalitních přísad a vysoký obsah masa ve všech masných výrobcích je na prvním místě. Výrobna sídlí v obci Manětín, pobočky pak najdete v obcích Nepomuk, Plzeň a Karlovy Vary.

Řeznictví vyrábí uzeniny prvotřídní kvality

Pokud máte rádi uzeniny – párky, klobásy, šunky, salámy, slaniny – a je pro vás důležitá kvalita a poctivá výroba, neváhejte a navštivte řeznictví Manětínské uzeniny. Firma se zpracováním masa zabývá již řadu let a má mnohaleté zkušenosti s výrobou uzenin. Sortiment neustále doplňuje podle přání a požadavků zákazníků.

Tým zkušených prodavačů v jednotlivých prodejnám vám pomůže s výběrem a maso naporcuje. O prodej masa a uzenin mají zájem jak koncoví zákazníci, tak restaurace či firmy.

Pobočky řeznictví Manětínské uzeniny

Pokud nebydlíte v okolí Manětína, nezoufejte. Ačkoliv se výrobna a prodejna uzenin nachází právě v této obci, firma provozuje několik dalších řeznictví. Manětínské uzeniny jsou k zakoupení například v obchodě Norma v Nepomuku, dále ve městech Plzeň a Karlovy Vary. Maso a uzeniny si můžete také předem objednat a v jedné ze zmiňovaných poboček vyzvednout.