Marcel Mamiňák: kompletní služby v oblasti voda, topení, plyn, Pardubice

Potřebujete zajistit profesionální služby v oblasti vody, topení či plynu? Obraťte se na instalatérskou firmu Marcela Mamiňáka. Veškeré práce realizuje zejména na území Pardubic, Hradce Králové, Chrudimi a v širokém okolí. Firma se postará o veškeré instalatérské práce, provádí také montáže plynových kotlů i rozvody topení a plynu. V neposlední řadě se zaměřuje na kompletní rekonstrukce a výstavby koupelen.

Profesionální služby v oblasti voda, topení, plyn

Ať už potřebujete zajistit nové rozvody topení a plynu, nebo třeba vybrat a zapojit nový plynový kotel, obraťte se na firmu Marcela Mamiňáka. Firma zajistí v Pardubicích, Hradci Králové a okolí veškeré instalatérské práce. Mezi poskytované služby patří napříklady výměny vodoměrů, kompletní rozvody kanalizace a vody, bourací a výkopové práce, tlakové čištění kanalizace a kamerové prohlídky či celoroční prohlídky čerpacích stanic všech typů.

Firma zajistí také kompletní plynařské a topenářské práce. Postará se o montáže domovních plynovodů, rekonstrukce plynového topení, instalace přípojek plynu včetně zemních prací či servis, opravy a revize kotlů. Poskytuje veškeré práce související s plynovými spotřebiči a rozvody plynu.

Kompletní realizace koupelen

Plánujete rekonstrukci staré koupelny, nebo vás čeká realizaci koupelny u novostavby? Instalatérská firma z Pardubic zajišťuje kompletní realizace a rekonstrukce koupelen od návrhu po finální práce. Provede výměnu a montáž van, WC, sprchových koutů i pisoárů. Zajistí montáže i výměny baterií, sifonů či umyvadel, ale také zapojení myček a praček včetně rozvodu vody a odpadu.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ