Martin Král: zemní, výkopové a bourací práce, Dolní Morava

Stavíte nebo bouráte dům, potřebujete přivézt stavební hmoty nebo budete kopat rybník? Bez těžké techniky a zkušených pracovníků se neobejdete. Firma Martina Krále se specializuje na provádění odborných zemních, výkopových a bouracích prací. Disponuje rozsáhlým vozovým parkem v oblasti těžké techniky. Sídlí v Dolní Moravě, své služby však zajišťuje na území celého Pardubického kraje. Práce je ohodnocena předem smluvenou hodinovou sazbou.

Zemní, výkopové a bourací práce

Martin Král poskytuje služby v oblasti bouracích, zemních a výkopových prací pro koncové klienty, firmy i města a obce. Ať už stavíte dům, kopete rybník nebo jen potřebujete převést větší množství materiálu, budou se vám poskytované služby hodit. Kromě samotné výkopové techniky si mohou klienti objednat i dovezení sypkých stavebních hmot, štěrku nebo písku. Při bouracích pracích se firma postará také o odvoz suti.

Rozsáhlý vozový park

Stavební firma má k dispozici bagry, traktory i nákladní automobily. Klienti si podle svých potřeb a požadavků vyberou mezi kolovými a pásovými bagry, které vynikají svou stabilitou i v náročném terénu. Firma klade důraz na pořizování kvalitní těžké techniky, která garantuje bezproblémové provedení výkopových či zemních prací. Příkladem je kolový traktobagr CAT 434E, který se pyšní zdvihovým objemem přes 4 tisíce cm3. Bourací práce se zajišťují pomocí hydraulického kladiva.

Předem stanovená hodinová sazba

Pokud využijete služby firmy Martina Krále, předem budete vědět, kolik za provedenou práci zaplatíte. Důraz je kladen na férový přístup a průhledné nacenění provedených prací. Proto je práce s těžkou technikou ohodnocena předem smluvenou hodinovou sazbou. Ta je určena na základě terénu a rozměru výkopů. 

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

 • Zemní a výkopové práce s těžkou technikou

• Bourací práce s využitím hydraulického kladiva
• Práce za předem smluvenou hodinovou sazbu
• Rozsáhlý vozový park zahrnuje i kolové a pásové bagry
• Možnost dovezení sypkých stavebních hmot, štěrku, písku