Mateotech s.r.o.: dodávka a montáž elektronických zabezpečovacích systémů, Teplice

Kvalitní zabezpečení je nedílnou součástí každého rodinného domu či firemního objektu. Společnost Mateotech se sídlem v Teplicích patří mezi profesionály v oblasti zabezpečování. Díky modernímu technickému vybavení a šíří poskytovaných služeb patří mezi špičky v oboru. Společnost se postará o dodávku, instalaci a zprovoznění elektronických zabezpečovacích systémů. Nainstaluje i kamerové systémy, požární signalizace a identifikační nástroje pro evidenci docházky zaměstnanců. Poskytuje i kompletní řešení na klíč.

Dodávka, montáž a servis zabezpečovacích systémů

Firma Mateotech s.r.o. se již řadu let specializuje na dodávku, instalaci, zprovoznění a servis elektronických zabezpečovacích systémů. EZS jsou ideální doplňkem ke kamerovým systémům a zajistí vám zabezpečení objektu 24 hodin denně. Zabezpečovací systémy od zmiňované společnosti z Teplic jsou určené jak ke střežení budov, tak k přivolání zásahové jednotky do místa vniknutí. Firma se postará o návrh funkčního moderního zabezpečovacího systému, který zajistí maximální úroveň ochrany. Kromě běžných pohybových čidel může být systém doplněn i o detektory tříštění skla, magnetické kontakty či požární detektory.

Kamerové systémy pro střežení objektu

Chcete zajistit neustálou ochranu svého majetku, nebo potřebujete mít dohled nad zaměstnanci? Montáž kvalitního kamerového systému je ideálním řešením. Společnost Mateotech s.r.o. se sídlem v Teplicích se postará o kompletní řešení na klíč. Má zkušenosti s instalací a zprovozněním různých typů kamerových systémů, od průmyslových kamer přes IP kamery po termokamery. V rámci konzultace pomůže s výběrem nejvhodnějšího typu a postará se o montáž i záruční a pozáruční servis.

Požární signalizace a identifikační zařízení

Kromě zabezpečovacích a kamerových systémů se firma Mateotech zaměřuje i na další zabezpečovací prvky. Patří mezi ně zejména požární signalizace, která ochrání osoby i majetek před rizikem vzniku požáru. Zaměřuje se také na moderní identifikační nástroje, které slouží k identifikaci docházky zaměstnanců. Identifikace se obvykle provádí pomocí karty, náramku či klíčenky, ale třeba i pomocí otisku prstů.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Firma má za sebou stovky realizací v oblasti zabezpečení objektů
• Realizace profesionálních zabezpečovacích systémů na klíč
• Montáž a servis kamerových systémů různých typů
• Specialista na požární signalizace i identifikační zařízení