Medicentrum Beroun: poliklinika; lékařská péče pod jednou střechou

Společnost Medicentrum Beroun zahájila po privatizaci léčebnou činnost jako jedna z prvních poliklinik ve Středočeském kraji. Privatizací vzniklo moderní zdravotnické zařízení, které sdružuje celou řadu špičkových specialistů s mnohaletou praxí na předních českých i zahraničních klinikách. Kromě základních služeb nabízí poliklinika Medicentrum Beroun i služby nadstandardní či speciální programy pro firmy.

Erudovaný tým lékařů specialistů v mnoha oborech

Poliklinika Beroun sdružuje erudované specialisty v různých oborech lékařství. Lékařská péče je na profesionální úrovni, lékaři mezi sebou úzce spolupracují a v případě potřeby odkáží jeden na druhého.

Jaká oddělení jsou na poliklinice v Berouně k dispozici? Najdete zde praktické lékaře pro děti i dospělé, interní oddělení, dále oddělení diabetologie, chirurgie, neurologie, alergologie, hematologie, psychiatrie, kardiologie a mnoho dalších. Kompletní přehled specialistů najdete na stránkách polikliniky. Medicentrum Beroun disponuje kvalitním přístrojovým vybavením a je smluvním partnerem pojišťoven.

Dobrá dostupnost z Prahy

Díky dobré dostupnosti i vysoké odborné úrovni lékařů jsou služby polikliniky vyhledávané jak mezi obyvateli Berouna, tak okolních měst včetně Prahy. Pražané rádi navštěvují polikliniku, protože je dobře dostupná a zajistí jim lékařskou péči v požadované kvalitě. V bezprostředním okolí polikliniky jsou k dispozici parkovací prostory a další služby pro klienty zdravotnického zařízení.