MEDICINA s.r.o.: nemocnice následné péče, rehabilitace, Pobořany

Společnost MEDICINA s.r.o. provozuje v Pobořanech nemocnici následné péče. Ta přijímá klienty překladem z nemocnice, na doporučení lékaře pak i z domova. Provozuje ošetřovatelská i sociální lůžka a nabízí i možnost krátkodobého ubytování. Společnost spolupracuje se všemi zdravotními pojišťovnami. Dále zajišťuje rehabilitace, vodoléčbu a další služby.

Nemocnice následné péče Pobořany

Nemocnice následné péče Pobořany se skládá ze tří pavilonů. Klienti jsou umísťování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. V nemocnici následné péče jsou k dispozici lůžka ošetřovatelská, která jsou hrazena zdravotními pojišťovnami. Dále jsou zde lůžka sociální, tak jsou financována městskými úřady s doplatkem klienta. Nemocnice nabízí také možnost krátkodobého ubytování např. po dobu dovolené či při onemocnění člena rodiny. V takovém případě si ubytování hradí klient sám.

Oddělení se specializací v různých oborech

Nemocnice následné péče je určena pro pacienty s různými druhy onemocnění či postižení. Proto jsou budovy rozděleny podle typu onemocnění. První pavilon je zaměřen na interní obory. Pro ležící klienty je k dispozici moderní transportní systém Roomer. Druhý pavilon se pak zaměřuje zejména na chirurgii, traumatologii a ortopedii.

V tomto pavilonu jsou nabízeny i možnosti doplňkové léčby (magnetoterapií, elektroléčbou apod.). Přímo v nemocnici následné péče se nachází řada odborných ordinací pod vedení zkušených lékařů, od oddělení chirurgie přes gastroenterologii, ORL či cévní a interní oddělení. Akutní lůžková péče je zajištěna v nemocnici v Žatci.

Rehabilitace a vodoléčba

Kromě ošetřovatelské a sociální péče nabízí společnost MEDICINA s.r.o. také možnost využití rehabilitací. V rámci rehabilitace nabízí zájmovou práci v nově postaveném skleníku s oddělením subtropických rostlin. Nabízí také léčebné pobyty v pyramidě s léčbou světlem a hudbou. Klientům nabízí i program vodoléčby se saunou, léčivými a rašelinovými koupelemi či masážním sprchovým koutem.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Nemocnice následné péče spolupracuje se všemi zdravotními pojišťovnami
• Ošetřovatelská i sociální lůžková péče a možnost ubytování
• Rehabilitace, vodoléčba a sauna
• Bohatý kulturní program pro klienty