MERCATOR, s.r.o. – stavební práce, elektromontáže i realitní služby

Firma MERCATOR, s.r.o. zajišťuje komplexní služby v oblasti inženýrských výstaveb, obchodu i pronájmu movitých věcí a mnohé další. Zemní práce, elektromontáže nebo samotné stavební práce obstará společnost s veškerým servisem. Společnost má 25letou tradici na trhu se sídlem v Praze 1.

Údržba elektrických a plynových zařízení nebo stavební práce všeho druhu

Potřebujete se postarat o elektrická a plynová zařízení? MERCATOR, s.r.o. pomůže nejen s projektováním, ale zařídí elektromontáže, následné revize i zkoušky elektrických nebo plynových zařízení pro jejich bezproblémový chod.

V rámci stavebních prací je zahrnuta výstavba, změny staveb nebo jejich demolice. V nabídce služeb firmy je také strojní zámečnictví, nástrojářství a zemní práce. Pro všechny uvedené obory jsou zajištění kvalifikovaní zaměstnanci vybraných profesí, potřebné materiálně-technické vybavení a dostatek vlastních zdrojů k realizaci vašich přání.

Prodej i pronájem movitých pozemků

Mimo stavební a zemní práce se společnost zabývá také podnikáním v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady nebo realitní činností. Kvalifikovaní zaměstnanci se postarají o koupi zboží za účelem dalšího prodeje, samotný prodej nebo vyhledají pronájem movitých věcí podle požadavků zákazníka.

V případě potřeby lze zapůjčit i technické vybavení nebo využít půjčovny nářadí HILTI v Příbrami, která spadá pod společnost Mercator. V nabídce jsou kladiva, brusky, pily a další nástroje pro stavební práce.