Městské kulturní středisko Habartov, Karlovarský kraj

Městské kulturní středisko Habartov usiluje o rozvoj turistické infrastruktury v regionu a celém Karlovarském kraji. MKS Habartov zajišťuje provoz infocentra, dále kino, knihovnu či muzeum. Organizace také nabízí možnost pronájmu společenského sálu, kinosálu nebo klubovny. Prostory jsou vhodné k pořádání soukromých akcí, svateb, oslav, koncertů, přednášek i školení.

Infocentrum MKS Habartov pro turisty i občany

MKS Habartov provozuje infocentrum, které poskytuje kvalitní informační služby občanům i turistům. Nachází se na adrese Národní 400 a zajišťuje informační služby regionálního rozsahu. Pokud do města Habartov zavítáte, infocentrum rozhodně navštivte. Zjistíte důležité informace o dopravním spojení, možnostech ubytování či stravování.

Infocentrum poskytne také informace o turistických zajímavostech, otevíracích dobách památkových objektů a další. Infocentrum MKS Habartov zajišťuje také prodej vstupenek na kulturní a společenské akce, prodává mapy, pohlednice, turistické známky i upomínkové předměty.

Provoz kina, knihovny či muzea

Ve městě Habartov se nachází také kino, které se používá k promítání filmů i pořádání nejrůznějších kulturních akcí. Městské kulturní středisko Habartov provozuje také knihovnu. Díky přestavbě se jedná o příjemné místo odpovídající dnešnímu standardu menších městských knihoven. Ve městě Habartov se nachází také Muzeum bezpečnostních sborů, které vzniklo jako památka odkazu hrdinů tzv. habartovského incidentu. Více informací se dozvíte v muzeu nebo infocentru města.

Pronájem prostor MKS Habartov

Městské kulturní středisko Habartov nabízí mimo jiné i pronájem prostor. Za příznivé ceny máte k dispozici společenský sál (restauraci) ideální k pořádání oslav, svateb či jiných společenských akcí. Pronajmout si můžete také kinosál nebo klubovnu.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

  • Kompletní informační servis pro občany i turisty
  • Provoz kina, muzea i knihovny
  • Pronájem prostorů pro pořádání společenských i kulturních akcí
  • Rozvoj turistické infrastruktury na Habartovsku a v Karlovarském kraji