Metro - Palác, s.r.o.: pronájem kanceláří i bytů v historickém paláci, Praha

Hledáte luxusní ubytování nebo pronájem kanceláří v Praze? Využijte služeb společnosti Metro – Palác, s.r.o., která nabízí k pronájmu kanceláře, nebytové prostory i byty v historickém paláci s obchodní pasáží na Národní třídě. Právě ta patří mezi nejprestižnější adresy přímo v centru Prahy. V prostorách Paláce Metro se nachází obchody, restaurace, právní kanceláře i wellness služby.

Pronájem kanceláří v centru Prahy

Společnost Metro – Palác, s.r.o. nabízí exkluzivní obchodní prostory k pronájmu přímo v Paláci Metro na Národní třídě v Praze 1. Jedná se o reprezentativní obchodní prostory k pronájmu, které jsou vhodné pro kanceláře, obchody i centrální sídla firem. V okolí Paláce Metro se nachází veškerá občanská vybavenost.

Vaši zákazníci ocení dobrou dopravní dostupnost a honosný vzhled interiéru. Budova má samostatné vchody do obchodních prostorů i do kanceláří. Součástí pronájmu kanceláří je také kompletní správa budovy. Společnost Metro – Palác, s.r.o. poskytuje všem nájemců i kvalitní marketingovou podporu, která zefektivní jejich podnikatelské cíle.

Obchody i služby přímo v Paláci Metro

Přímo v prostorách Paláce Metro se nachází řada obchodů a firem poskytujících nejrůznější služby, které můžete využít při pronájmu kanceláří i nárazové návštěvě objektu. Sídlí zde několik právních kanceláří, které se zaměřují na obchodní i trestní právo. Dále v Paláci Metro sídlí nehtové studio, najdete zde také thajské masážní služby, díky kterým můžete relaxovat i během náročného pracovního dne. Kompletní přehled firem a obchodů sídlících v Paláci Metro najdete na internetových stránkách společnosti Metro – Palác, s.r.o.

Služby pro zákazníky Paláce Metro

Společnost Metro – Palác, s.r.o. usiluje o neustálé zlepšování kvality služeb a jejich rozšiřování. V současnosti nabízí svým klientů například bezdrátové připojení k internetu, bezbariérový přístup do budovy, toalety či bankomat.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Pronájem kanceláří na prestižní adrese v Praze
• Služby pro návštěvníky – internet, toalety i bankomat
• V Paláci Metro sídlí řada firem, obchodů, stravovacích zařízení i služeb
• Kompletní správa budovy a marketingová podpora nájemců