Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

Mgr. Dana Šetinová: překlady a tlumočení němčiny, České Budějovice

Vzhledem k blízkému vztahu k Německu a Rakousku a potažmo k německy mluvícím partnerům je velký zájem o překlady do němčiny i z němčiny. Ať už potřebujete zajistit překlad ekonomických, technických, nebo právních dokumentů, obraťte se na Mgr. Danu Šetinovou. Věnuje se profesionální překladatelské a tlumočnické službě a má zkušenosti i s náročnými texty plnými terminologie. Při překladu používá nová pravidla německého jazyka a zajišťuje i simultánní a konsekutivní tlumočení.

Ekonomické, právní i technické překlady němčiny

Díky mnohaleté praxi a bohatým zkušenostem je Mgr. Dana Šetinová schopna vypracovat překlady do němčiny a překlady z němčiny bez ohledu na charakter výchozího textu. Provádí i náročné a odborné překlady. Má zkušenosti s překlady ekonomické, právní i technické.

Současně nabízí korektury překladů rodilým mluvčím i domluvení přeshraniční spolupráce. Provádí také soudní ověření překladů, překládání manuálů, příruček, letáků, projektů a dalších dokumentů. Zakázky v souboru MS Word a MS Excel zašle dle domluvy poštou, e-mailem či faxem.

Simultánní i konsekutivní tlumočení

Kromě překladatelské činnosti se Mgr. Šetinová věnuje tlumočnictví. Po předchozí domluvě s klientem zajistí tlumočení po telefonu, simultánní tlumočení (konference) i tlumočení konsekutivní (technické porady, valné hromady, jednání). Má bohaté zkušenosti i v oblasti soudního tlumočení. Své služby poskytuje za příznivé ceny. Podrobně rozepsaný ceník naleznete na internetových stránkách překladatelky a tlumočnice.

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

Helena Mlejnková: překlady a tlumočení do maďarštiny, Moravany u Brna

Spolupracujete s obchodními partnery z Maďarska, čeká vás konference nebo setkání s významnou osobou hovořící v maďarském jazyce nebo potřebujete přeložit důležité dokumenty? Obraťte se na Helenu Mlejnkovou,…

celý článek >>

Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o.: překladatelské a tlumočnické služby, Praha

Potřebujete zajistit překlad odborného nebo komerčního textu nebo hledáte profesionálního tlumočníka? Obraťte se na profesionální agenturu PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o., která zajišťuje překladatelské a…

celý článek >>
Kontakty

Mgr. Dana Šetinová: překlady a tlumočení němčiny, České Budějovice

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Třída 28. října 22
370 01 České Budějovice
+420 777 247 904