Mgr. Eliška Nehybková: psychoterapie, koučink a osobní rozvoj, Brno

Hledáte pomoc při řešení rodinných problémů, vztahů, osobních krizí, nebo chcete rozvinou svou osobnost a posunout se zase o krok dál? Psycholožka, psychoterapeutka a lektorka Mgr. Eliška Nehybková se již řadu let specializuje na psychoterapii, koučink, osobní rozvoj a související oblasti. Své služby poskytuje především na území Brna a okolí.

Psychoterapie i rodinná a párová terapie

Psychoterapie patří mezi jednu z oblíbených metod psychologie, kterou lze úspěšně aplikovat při řešení různých problémů a hledání odpovědí. Mgr. Eliška Nehybková se na oblast psychoterapie zaměřuje již řadu let, během kterých poskytla své služby desítkám klientů. V rámci psychoterapie se vás bude ptát, řešit důležité životní otázky, zaměří se na důvody toho, co se děje a co je třeba udělat pro lepší budoucnost. Pro psychoterapeutku je důležité podporovat své klienty a objevovat jejich schopnosti.

Psychoterapii pod vedením Mgr. Elišky Nehybkové v Brně oceníte v případech, kdy vás něco trápí, snažíte se o změnu v životě či hledáte dlouhodobé řešení potíží. Psychoterapie pomůže také při hledání pocitu sebejistoty či sebedůvěry. Tato metoda je vhodná i pro osoby s diagnostikovanou psychickou nemocí. Psychoterapeutka se zaměřuje se také na rodinnou i párovou terapii.

Poruchy příjmu potravy a psychosomatické problémy

Psychoterapeutka a psycholožka Mgr. Eliška Nehybková pomáhá svým klientům i při řešení závažných psychosomatických problémů či poruch příjmu potravy. Pokud žijete ve strachu z přibírání nebo vás trápí záchvaty přejídání, vyhledejte odborníka, který vám podá pomocnou ruku. Mgr. Eliška Nehybková pomůže při řešení psychosomatických problémů, ať už jde o tělesné nebo psychické vyčerpání či projevy trémy a úzkosti.

Koučink a osobní rozvoj

Důležitou oblastí činnosti Mgr. Elišky Nehybkové je zaměření na osobní rozvoj a koučink. Pomůže při zvyšování efektivity v pracovní oblasti, představí možnosti duševní hygieny a relaxace, podpoří vás na cestě za dosažením vysněných cílů. Obraťte se na psychoterapeutku a psycholožku Mgr. Elišku Nehybkovou a využijte jejích služeb. Poskytuje individuální konzultace v Brně, nabízí také možnost on-line poradenství, dále pořádá kurzy a semináře.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Psychoterapie, párová i rodinná terapie
• Řešení psychosomatických poruch a poruch příjmu potravy
• Koučink, osobní rozvoj, arteterapie
• Možnost osobních individuálních i on-line konzultací
• Pořádání kurzů a seminářů v různých oblastech

TEMATICKÉ ČLÁNKY:

PhDr. Anna Kotrčová: klinický psycholog, Karlovy Vary

PhDr. Anna Kotrčová provozuje ordinaci klinického psychologa. Individuální psychoterapie je určená jak pro dospělé, tak pro děti. Služby psychologa poslouží při problémech v osobním životě, vztazích v rodině nebo…

celý článek >>
Depositphotos_250399332_l-2015

Doc. PhDr. Jiří Kocourek, Ph.D. - Institut aplikované psychoanalýzy, Opočno

Hledáte v Praze zkušeného psychologa, který vám pomůže s řešením problémů různého charakteru? Obraťte se na pana docenta Jiřího Kocourka, který nabízí služby psychoanalytické kliniky. V rámci své lékařské praxe…

celý článek >>

Anima – terapie, z.ú.: psychoterapeutické služby nejen pro rodiny, Praha

Už více než 20 let se nestátní nezisková organizace Anima – terapie zaměřuje na pomoc rodinám, kterým se nevede nejlépe. Organizace poskytuje především odborné psychoterapeutické služby rodinám, ve kterých…

celý článek >>
Kontakty

Mgr. Eliška Nehybková: psychoterapie, koučink a osobní rozvoj, Brno

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Branka 3
624 00 Brno - Komín
+420 604 764 610