Mgr. Olga Holcová - soudní znalec

Chystáte se prodat nemovitost, čeká vás dědické řízení nebo potřebujete znát hodnotu nemovitosti z jiného důvodu? Mgr. Olga Holcová je profesionální odhadce nemovitostí působící v celé ČR, zejména ve Středočeské kraji, Mělníku, Kralupech nad Vltavou a okolí. V krátkém čase po domluvě s klientem provede osobní prohlídku a vypracuje odborný posudek. Určí cenu domu, bytu, garáže, zahrady, pozemku i komerční stavby.

Odhady nemovitostí pro různé účely

Mgr. Olga Holcová provádí znalecké posudky, odhady nemovitostí, odhady pro vyřízení dědictví, posudky pro přiznání k dani z nemovitosti pro finanční úřady. Rovněž vypracuje posudek při nákupu nemovitosti, pro zjištění, zda nabízená cena je adekvátní či nikoliv. 

Ocenění po osobní prohlídce

Samotnému ocenění nemovitosti musí předcházet osobní prohlídka. Mgr. Olga Holcová po domluvě s klientem navštíví daný objekt a pečlivě jej prohlédne, vyhotoví fotografie a provede zaměření. Na základě zjištěných poznatků vypracuje zprávu o přibližné hodnotě. Osobní prohlídka je při odhadu ceny nezbytná, ocenění není možné na základě fotografií či slovního popisu. Paní magistra za vámi přijede kamkoliv.

olgaholcova@seznam.cz

Soudní znalci a odhadci nemovitostí