Milan Janeček: klempířské a pokrývačské práce, Petrov

Při pohledu na svou střechu si říkáte, že je nejvyšší čas provést její rekonstrukci? Nebo realizujete novostavbu a potřebujete zkušeného řemeslníka na výstavbu nové střechy? Milan Janeček je profesionální pokrývač a klempíř, který má ve svém oboru mnohaleté zkušenosti. Sídlí v obci Petrov a své služby poskytuje zejména na území okresu Hodonín a v širokém okolí.

Postará se o dílčí klempířské a pokrývačské práce, stejně tak o kompletní realizace střech. Při práci používá jen kvalitní střešní krytiny a montážní materiály od ověřených výrobců, které vám zaručí mnohaletou životnost střechy.

Kompletní realizace střech i rekonstrukce

Ať už plánujete kompletní realizaci střechy, nebo potřebujete provést její rekonstrukci či opravu, obraťte se na řemeslníka Milana Janečka. Ve svém oboru má mnohaletou praxi a realizoval desítky různých střech na rodinných domech i průmyslových objektech. Po domluvě se postará o zaměření, návrh nové střechy a samotné klempířské a pokrývačské práce.

Se svými zákazníky veškeré pracovní postupy předem konzultuje a informuje o průběhu prováděných prací. Má bohaté zkušenosti s pokládkou různých typů střešních krytin. Po domluvě vypracuje cenovou nabídku, dodá veškerý materiál a provede následnou pokládku krytiny a montáž střešních prvků.

Montáže okapů, oplechování střech a další klempířské práce

Milan Janeček se zaměřuje jak na pokrývačské, tak klempířské práce. Postará se o dodávku a montáže okapů, žlabů, svodů a dalších doplňků. Po domluvě zajistí i oplechování střech včetně odvodnění, oplechování parapetů, opláštění střech, ohýbání střešních profilů a další související práce. Klempířské a pokrývačské práce realizuje po celém okrese Hodonín.

Použití kvalitních materiálů od ověřených výrobců

 Základem dlouhodobé životnosti a bezproblémové funkčnosti každé střechy je kvalitní materiál. To si klempíř a pokrývač Milan Janeček uvědomuje, proto pracuje jen s materiály a střešními krytinami od ověřených výrobců. Vynikají skvělými vlastnostmi, pevností, trvanlivostí i životností.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Klempířské a pokrývačské práce v okrese Hodonín a okolí
• Použití kvalitních střešních krytin a instalačního materiálu
• Kompletní realizace střech včetně zaměření a finálních úprav
• Profesionální klempířské práce – montáže okapů i ohýbání profilů