Miloš Hůda: truhlářství, Strakonice

Truhlářství ve Strakonicích bylo panem Milošem Hůdou založeno již v roce 1993. Od té doby se věnuje profesionálnímu zpracování dřeva s cílem vyrábět nábytek na míru podle představ a přání zákazníka. Strakonické truhlářství považuje za nejefektivnější reklamu dobře odvedenou práci a pozitivní reference, proto své služby nabízí vždy s ohledem na potřeby a přání klienta. Po předchozí domluvě vám navrhne a vyrobí postel, skříně, dětský nábytek i kuchyň při použití prvotřídních materiálů.

Výroba nábytku na míru

Truhlářství Hůda se specializuje na výrobu nábytku na míru. Pokud se nespokojíte se sériově vyráběným nábytek z obchodních řetězců, zakázková výroba je jasným řešením. Po úvodní konzultaci a předání svých představ, vizí a potřeb bude zhotoven návrh. Po schválení návrhu a doladění detailů bude provedena samotná výroba nábytku. Klient bude předem vědět, jaký materiál se při výrobě nábytku použije a jaké výrobní postupy budou uplatněny. Výsledkem bude originální a kvalitní nábytek – ložnice, stoly, postele, skříně, poličky, vestavěný nábytek, dětský nábytek a další.

Nová kuchyň podle vašich představ

Truhlářství Miloše Hůdy se specializuje na zakázkovou výrobu kuchyní a kuchyňských linek. Vyberte si z rozsáhlé nabídky vzorů, barev a typů a dolaďte podle svých představ jednotlivé konstrukční díly. V případě zájmu můžete počítat i s vestavěnými spotřebiči. Pokud se chcete inspirovat, v prodejně ve Strakonicích u areálu s truhlářskou dílnou najdete rozsáhlou vzorkovnu kuchyní. Truhlářství zajistí veškeré práce související s výrobou a montáží nábytku.