Miroslav Roneš: opravy a servis automobilů, Klatovy

Provozovnu firmy Miroslava Roneše najdete ve městě Klatovy. Autoservis byl založen už v roce 1988, v té době se zaměřoval na opravy vozů Renault a Fiat. Od roku 1991 opravuje vozidla všech značek. Specializuje se však na vozy Volkswagen, Škoda, Audi a Seat. Autoservis Klatovy nabízí opravy, servis, diagnostiku i prodej náhradních dílů.

Autoservis Klatovy

Autoservis Klatovy Miroslava Roneše zajišťuje servis osobních i nákladních vozů. Ať už potřebujete vůz připravit na technickou kontrolu nebo jste měli nehodu, autoservis dá vše do pořádku. Opravy provádí na 4 hydraulických zdvižích a jedné plošinové na dodávky. Firma provádí kompletní opravy motorů, podvozkových částí, brzd, převodovek, výfuků i elektroinstalací. Zajistí také opravy karosérií, a to včetně lakování. 

Autoservis zajišťuje i prodej náhradních dílů za výhodné ceny. Oblíbenou a vyhledávanou službou je rychloservis. Potřebujete dát vůz do pořádku ve velmi krátkém čase? Firma provede expresní opravu a údržbu, případně odstraní náhlé závady. Kromě přípravy na TK obstará i kompletní vyřízení technické prohlídky i emisí.

Pneuservis a diagnostika

Autoservis Klatovy disponuje také vlastním pneuservisem. Zajišťuje přezouvání pneumatik a nabízí maloobchodní i velkoobchodní prodej. V případě zájmu se postará o opravy pneumatik, vyvažování i skladování sezónních pneu.

Autoservis pana Roneše je vybaven moderními diagnostickými přístroji. Specializuje se na diagnostiku všech vozidel koncernu Volkswagen – Škoda, Audi, VW i Seat. Diagnostiku však provede u vozidel všech značek. Zjistí závady na elektroinstalaci, vyhodnotí stav AKU a diagnostikuje stav motoru a případně jej vyladí či opraví.