MITOL, s.r.o.: stavební firma zajišťující veškeré stavební práce, Kutná Hora

Pokud se chystáte provést rekonstrukci domu či bytu nebo zahájit novostavbu, obraťte se na stavební firmu s mnohaletými zkušenostmi a dobrými referencemi. Stavební firma MITOL, s.r.o. se sídlem ve městě Kutná Hora provádí práce již řadu let a má za sebou desítky úspěšných realizací. Využijete-li služeb firmy, budete mít jistotu precizně odvedené práce, bezproblémové komunikace i transparentní ceny. Stavební firma provádí dílčí opravy a staví i domy na klíč.

Rodinné domy na klíč

Plánujete stavbu rodinného domu a chcete mít vše bez starostí? Stavební firma MITOL Kutná Hora se zaměřuje na realizaci rodinných domů na klíč. Postará se o veškeré stavební práce a s tím související činnosti. Domy na klíč postaví od zpracování projektu přes zhotovení hrubé stavby až po dokončovací práce. Stavební firma spolupracuje s řadou řemeslníků z různých oborů, kteří spolu vzájemně spolupracují. Díky tomu jsou veškeré stavební práce provedeny kvalitně a v krátkém časovém horizontu.

Přestavby domů i realizace koupelen

Stavební firma MITOL s.r.o. se specializuje také na provádění dílčích prací. Postará se o realizace koupelen, bytových jader či zhotovení půdní přestavby rodinných domů. Dále zajistí izolace, fasády, zateplování budov, pokrývačské práce či zhotovení střechy na klíč. Po domluvě s klientem se stavební firma domluví na rozsahu spolupráce a veškeré práce provede v předem stanoveném termínu.

Využijte dotačního programu Zelená úsporám

Přemýšleli jste nad využitím dotačního programu Zelená úsporám? Stavební firma MITOL, s.r.o. sídlící ve městě Kutná Hora je držitelem vyžadovaných certifikátů ISO 9001/2000, ISO 14001/2005 a ISO 18001/2008. Pomůže se získáváním dotací a udělá vše pro to, abyste za stavební práce zaplatili co nejméně.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

● Rekonstrukce koupelen, půdní vestavby i dílčí řemeslné práce
● Stavba rodinných domů na klíč
● Stavební firma registrovaná v dotačním programu Zelená úsporám
● Dlouholeté zkušenosti a desítky realizací ve městě Kutná Hora a širokém okolí

Kontakty

MITOL, s.r.o.: stavební firma zajišťující veškeré stavební práce, Kutná Hora

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Šultysova 154/2
284 01 Kutná Hora
+420 603 109 504

mitol1O stavbu domu na klíč se postará stavební firma MITOL

mitol2Plánujete rekonstrukci koupelny? Obraťte se na firmu MITOL z Kutné Hory!

MITOL3 Stavební firma MITOL vám pomůže i se získáním dotací

MITOL4Veškeré stavební práce zajistí spolehlivá firma z Kutné Hory