Motel F5: levné ubytování a hezká restaurace, Liberec

Motel Formule5 je situovaný na dálničním tahu mezi Libercem a Prahou a Libercem a Drážďany. Díky své výhodné poloze v rámci města Liberce i celého regionu je ideálním výchozím bodem pro návštěvníky města a jeho přilehlých oblastí. Stejně tak je vhodným místem pro odpočinek a přespání během dlouhých a náročných cest.

Parkování u motelu je zdarma a ubytovat se můžete kdykoliv během celého dne. Kapacita hotelu čítá čtyřicet pět lůžek, vybírat můžete z pokojů s jedním až pěti lůžky. Pokoje jsou samozřejmě vybaveny sociálním zařízením, v nabídce však také naleznete pokoje bez sociálního zařízení za sníženou cenu.

Restaurace a herna přímo v motelu

Kromě ubytování je součástí motelu Formule5 také hezká restaurace, která nabízí posezení v příjemném prostředí. Vybrat si můžete z široké nabídky jídel a pití. V jídelním lístku najdete nejen českou klasiku, ale také chutné pokrmy ze zahraniční kuchyně. V areálu motelu můžete navštívit také hernu, která je spojená s barem. K dostání je široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů a drinků, abyste si mohla vybrat podle své chuti.

Levné ubytování v Liberci

Motel Formule5 nabízí kvalitní ubytování za příznivou cenu. Motel je umístěný nedaleko centra Liberce, což jej činí vhodnou volbou pro všechny návštěvníky města. V blízkosti motelu se mimo jiné nachází zábavný komplex Centrum Babylon s aquaparkem nebo Tipsport aréna, kde na vás čeká bohatý sportovní program. Nechybí ani dobré dopravní spojení v podobě vlakového i autobusového nádraží či stanoviště městské hromadné dopravy.